Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » YouTube videók, avagy mégsem...

YouTube videók, avagy mégsem telített még a piac?

Figyelt kérdés

Jó pár éve terveztem először, hogy megvalósítom a tervemet, de eddig mindig kudarcba fulladt, mivel nem szerettem volna beállni a sorba akkor. Sajnos rosszul cselekedtem, mivel most már sokkal rosszabb a helyzet, és sokan szeretnék ezt a tevékenységet folytatni.


De ilyen, még nincs.


Leginkább a szakmámmal szeretnék foglalkozni, és azon belül felvenni mindent. Minden nap más helyszín, más tevékenység, utazással megspékelve.


Erősen kapcsolatos az építőiparral.


Szerintetek volna erre kíváncsi ember?



2016. jún. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem nem kifejezetten érdekelne, viszont biztosan lennének olyanok, akiket igen (főként talán a férfiak közül). Mert ilyenek ugyebár a tévében is vannak, és elég nézett műsorok, Youtube-on is biztos lenne, akit érdekelnének ilyen videók.


Ha elkezded, akkor esetleg reklámozhatod is egy-két helyen, pl. a Facebook-odon (ha van), hátha az ismerőseid közül is érdekelne valakit.

2016. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előnyöd, hogy neked van egy témád, amihez értesz. A legtöbb videós felcseréli a sorrendet, és tudja, hogy videózni szeretne, de azt nem, hogy miről, ezért belefog valami olyasmibe, amiről vagy gőze sincs, vagy semmitmondó.


Nálad az ötlet megvan, érdekessé kell tenni, és jól kivitelezni. Lehet, hogy elsőre nem tűnik a legközkedveltebb témának, de kreatív megoldásokkal nagy potenciál van benne.

2016. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!