Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal fesztiválo...

Mit vigyek magammal fesztiválozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még soha nem voltam fesztiválozni és arra lennék kíváncsi, ha egy napra megyek, akkor mit vigyek magammal? A legfontosabb, hogy mennyi pénzből jövök ki? Balaton Sound, és lány vagyok. :DDD
2016. jún. 9. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy napra mész, akkor igazából nem sok minden kell. Gondolom nem akarsz egy hatalmas táskával bulizni.

Időtől függően gumicsizma, esőkabát. Fürdőruhát lévén Balatonról van szó :D... Ezeken kívül csak pénz és mobil, esetleg gyógyszer (ha szedsz valamit).

Hidd el, minél kevesebb a cuccod, annál jobb!

Hogy mennyi pénzből jössz ki azt nem tudom, tőled is függ.

2016. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes magaddal vinni még zsebkendőt, kézfertőtlenítőt, és ha van, akkor egy kis tükröt.
2016. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Papi Gonzales ***** válasza:
Sound? Akkor drogot....és lesz megint valakin szörnyülködni o.O
2016. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ja és utolsó! Nem leszek én Pumped Gabó női változata, szóval ha netán találkoznál ilyen nővel véletlenül sem én vagyok az :D
2016. jún. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!