Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mirabilandia vagy Gardaland?...

Mirabilandia vagy Gardaland? (Vidámpark)

Figyelt kérdés

Személy szerint én imádom a vidámparkokat és a mostani nyaralásunkon is szeretnék menni egybe!Az egyik Gardaland a másik Mirabilandia csak hát ugye elég drágák és így 2 nem lehetne de viszont nem tudok dönteni mint a kettőt gyerekorom óta el szerettem volna menni!Segítsetek már,aki volt valamelyikbe az mondja már meg hogy milyen volt és hogy ő mit ajánl jobban illetve hogy csúcsszezonban(Július)Mekkora sorok vannak egy játékhoz Pl:katun 5perc vagy 1óra???


Válaszokat előre is köszönöm !!! :D



2016. jún. 30. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddg 2 ször voltam a Gardalandban tavaly és tavaly előtt és azt kell hogy mondjam hogy megéri azt a pénzt amit elkérnek belépőért!! Mirabilandiába idén megyek először
2016. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok még annyit kifelejtettem h a Gardalandban 20-60 perces várakozások szoktak lenni átlagosan de nap vége felé kevesebb
2016. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És már mindkettőbe voltam. Nekem a Gardaland sokkal jobban tetszét,mert szép közegben van komolyabbak a hullámvasutak és több van belőluk. Viszont szezonban 1-2 órás sorok vannak,de megéri. A mirabilandi is jó meg olcsóbb, de nekem közel sem tetszett annyira mint a Gardaland, kicsit ilyan sivár, de érdemes azt is kipróbálni, de ha a Gardalandot egy nap alatt le akarod ,,tudni" akkor érdemes kiválasztani mire akarsz felülni mert tuti nem tudod végig járni!! Én ezeket ajánlom: blue tornado, oblivion, magic mountin,space vertigo meg esetleg a mammutot, de vannak ilyen vízi hullámvasutak is. Szóval a Gardaland elképesztő élmény. Remélem ezzel segítettem :)
2016. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül nyáron mind a kettőbe elmentünk 😅

Számomra is Gardaland sokkal jobb volt.

Valahogy a hangulat Disneyland típusú volt nekem nagyon tetszet. Mirabilandia sem volt rossz főleg a Katun/Ispeed/Divertical ami ütött 😂

Ha valaki nyugisabb/olcsóbb helyre akar menni akkor Mira

De Gardaland-ban kemény HV-k vannak ott nincs idő pihenésre😅

2017. febr. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!