Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki az Európa...

Volt már valaki az Európa parkban vagy ilyen nagyobb vidámparkban? (Gardaland, Port Aventura, Blackpool) ha igen milyen volt? . Több kérésem is van a többi lent

Figyelt kérdés

1:mennyibe kerül egy jegy illetve milyen érdemes venni?

2:szállás, tudtok mondani valamilyen apartman (nem kell ilyen hű de szupcsi medencés elég egy faház vagy egy mobilhome)

3:repülőjegy, ez a másik gond, melyik légitársaságtól , vagy mikor érdemes menni ?

4 :ha a gardalandet választanánk hogy juhatunk el a garda tóhoz ?

(olyan átlagos család vagyunk szóval ha lehet ne a legdrágább hoteleket írjátok pls)



2014. jan. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

1. Az árakat megtalálod googleben (nekem két másodperc volt per park)

2. A helyi szállásokat megtalálod googleben

3. Attól függ hova, és mikor mész. Ha olcsóság a cél, akkor minden infót megtalálsz a wizzair vagy ryanair weboldalán. Megjegyzem lehet, hogy olcsóbb és egyszerűbb busszal vagy vonattal menni.

4. Térképet találsz a googleben.


Ha egyikőtök sem beszél nyelvet, és egy rakás szerencsétlenség az egész banda, akkor lehet, hogy jobb ha felhívsz valami utazási irodát, vagy nem tudom mit szoktak csinálni az emberek akik nem ismerik a googlet.

2014. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a felvilágosítást ismerem a google-t,én a tapasztalotakra ,véleményekre lennék kíváncs hogy mit hogyan lenne érdemes nem arra hogyan kell használni az internetet de bocs hogy ez az oldal arra való hogy kérdéseket tegyünk fel és én erre a célra használtam de tényleg bocs én kérek elnézést hogy felmertem tenni pár kérdést
2014. jan. 26. 16:01
 3/3 anonim válasza:
100%
Remélem nem túl késői a válasz. Én 1 hete voltam, azelőtt 5 éve a Port Aventura-ban. A hely nagyon magával ragadó, nagyon élvezetes, és csak ajánlani tudom. Egy felnőtt jegy 45 euró, gyerek(11 alatt) olcsóbb - nem tudom pontosan, kb fele. Szállás Salou-ban, mindenképp. Olcsó szállásokat találsz booking.com-on, mi is ott foglaltunk. Repülőjegyet sajnos nem tudok mondani, mivel földön utaztunk, de Barcelonaba érdemes, ha mindenképp a repülőt fontolgatjátok. Ha megtehetitek, mindenképp menjetek el, de ha nagyon kicsi a gyerek, akkor inkább a Gardaland-ban, illetve Fiabilandia-ban érdemes gondolkodni. Mindkettőben szintén voltam már, nagy élmény volt, de nagyon régen volt. Arról nem tudok véleményt mondani. Port Aventura 9:30-kor nyit, érdemes nyitásra odamenni. Salou-ból 2 euróért visz el a vonat. Éjfélkor záróműsor. Bent minden drága, úgy készülj. 4-5 euró / hotdog és hasonló árak vannak. Remélem tudtam segíteni, és nem késői a válaszom. Esetleg majd felhasználod az infokat jövőre. Ha valami kérdésed van, nyugodtan írj privátban üzenetet. (Port Aventura-ban mindenhez kb 45 perces sor áll, ezen ne lepődjetek majd meg.)
2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!