Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szoktatok társaságot...

Hogyan szoktatok társaságot találni utazáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretek utazni (külföldön és belföldön egyaránt), de társaságot ritkán találok hozzá, egyedül meg nem olyan szórakoztató és sok szempontból nem is olyan praktikus utazni. Ti hogyan találnátok utitársakat?

2016. ápr. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
www.oszkar.com
2016. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
programpartner.hu
2016. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korod,nemed?

Egyébként közösségi oldalon is vannak túrázós,kirándulós oldalak ahol meghirdetnek különböző utazásokat amikre lehet jelentkezni.

2016. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Én elindulok egyedül, szerintem egyedül is teljesen jó :)
2016. ápr. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében egyedül megyek. Sokkal jobb, mert a saját tempómban nézem végig a látnivalókat, nem kell másra várni, végigrohanni. Ha kedvem tartja, eltöltök egy fél napot ugyanazt a fát vagy épületet bámulva, és nincs vita azon, hogy hol ebédeljünk, mert néha megelégszem egy fagyival is ebédre, nem kell nekem étterem.


Egyébként ha Londonban élnél, azt mondanám, én bármikor betársulok hozzád.

2016. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!