Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért rajonganak annyian...

Miért rajonganak annyian Radics Petiért?

Figyelt kérdés

Radics Peti egy YouTube videós, szinkron paródiákat csinál évek óta, de nem értem azt a hatalmas rajongást iránta. Állandóan káromkodik, sértegeti a meleg társadalmat és más egyéb rasszista kijelentéssel is kicsapta már a biztosítékot.

Szóval mi az oka szerintetek hogy ennyien rajonganak és nem utálják őt? Ha én tennék ilyen kijelentéseket mint ő, valószínűleg koporsóban lennék.



2016. júl. 5. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem egy kérdés, csak valahova ki akartad írni, hogy te őt nem szereted és hogy miért nem. Egyébként én se, bár azt se vettem észre, hogy olyan fenemód sértő lenne, nekem inkább csak céltalan, meg gyerekes, mint a magyar szinkronparódiák kilencvenkilenc százaléka... (tisztelet a kivételnek, a "Metál az Ész"-en máig hülyére tudom röhögni magam)

De ha mindenképp választ vársz erre az izére, az röviden annyi, hogy viccesnek találják.

2016. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pont ezért teszi ő a kijelentéseket és nem te :D Amúgy a káromkodása ellenére, kiválló humorral és szinkron képességekkel rendelkezik, amik maradandóak tudnak lenni. Olyan sok hangot tud produkálni, hogy az hihetetlen :D Kedvencem amikor még az emojikat is leszinkronizálja :D
2017. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idézz már kérlek tőle "rasszista" kijelentést, főleg olyat ami kicsapta a biztosítékot!
2018. jan. 16. 09:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, el is felejtettem hogy anno én tettem ki ezt a kérdést utálatból.

Azóta gyökeresen megváltozott a véleményem róla.

2018. jan. 16. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!