Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, hogy a barátnőm van hogy egyedül elmegy kiállításra, strandra vagy vidékre kirándulni? Mert hogy egyedül akar lenni.

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit antiszociális
2016. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hát nem szerethet túlzottan téged
2016. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez kevés infó. Megkér rá, hogy vele menj? Felajánlod, hogy vele mész? Mit szól? Meghív / nem hív meg? Te utasítod vissza?
2016. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ez természetes. Egy, nem telepszünk a másikra. Kettő, amit ő szeret, azt általában én nem és fordítva is igaz. Akkor meg minek unatkozzon ott a másik.

Esetleg a megcsalásra gondolsz, aki akar csalni, annak nem muszály vidékre menni. Bárhol találhat rá lehetőséget.

2016. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kíváncsicska ***** válasza:
73%
A "van hogy" kifejezés azt jelenti számomra,hogy nem rendszeres.Néha kell,hogy barátnős nap legyen,vagy egyedül töltsön egy kis időt.Te arra az időre szervezz pasis estét.Miért lenne gond ha néha külön mentek szórakozni
2016. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is van hogy elmegyek egyedül, de csak ha a férjemet nem érdekli a program.
2016. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Tobb ,mint 10eve vagyok a ferjemmel. Es igen van olyan,hogy elmegyunk a csajokkal ide-oda. Es o is siman elmegy ugyaigy a baratokkal:pokerezni stb.

De olyan is volt,hogy egyutt mentunk moziba csak mas-mas filmre;) Volt nagy meglepodes a jegyellenor reszerol,amikor odaallitottunk kezenfogva ket kulonbozo filmre szolo jeggyel ,mert ugyanakkor kezdodtek;)

Persze ha ez rendszeres akkor azert erdemes elgondolkozni,hogy minden oke e a kapcsolatban. De alkalmankent jo kicsit egyedul;)

2016. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is szoktam ilyet, szerintem csak kicsit elvont személyiség, szüksége van a térre. Nem gáz, ne aggódj. 18/l
2016. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!