Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt, illetve mit...

Mennyi pénzt, illetve mit érdemes vinni Szigetre?

Figyelt kérdés
Bérlettel megyek a legjobb fiúbarátommal, mindketten 17 évesek vagyunk, és ez lesz úgymond az első nagyobb fesztiválunk. Pesttől messze lakunk, tehát szállásunk lesz. Voltunk egy napot most a Soundon, szóval nagyjából tisztában vagyok az árakkal, inni nem igazán szeretnék, inkább sörözni esetleg, azt is kint a Sziget területéről, szeretnék azért amennyire tudok vigyázni a pénzre, ott bent maximum "szintet" tartani terveztem. Tehát ti mennyi pénzt vinnétek? Illetve mi az olyan dolog amit semmiképp ne hagyjak otthon? Nagyon köszönöm szépen előre is!

2016. júl. 12. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy napot voltam a Szigeten tavaly és 15ezret költöttünk(ketten voltunk) Ebbe csak kaja,innivaló,meg egy nyaklánc volt benne meg asszem egy toll.Ott az árak nagyon magasak és ha tényleg 'szabadon' akarod magad érezni és nem kiszámolni hogy mennyit fogsz fizetni akkor szerintem max 100ezer vagy 80 kell.Sajna.Habár nem tudom tudod-e hogy ott kártyát fogsz kapni amire feltöltik a pénzt és igy nem kell az aprókkal bajlodni(sokkal gyorsabb a hatalmas sorok miatt,meg praktikusabb) Hogy mit vigyél?OLyan ruhát amibe jól érzed magad :) most hirtelen nem jutt más eszembe de remélem egy minimélisan is segítettem :) Érezzétek majd jól magatokat!!
2016. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!