Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek fesztivalra?

Mit vigyek fesztivalra?

Figyelt kérdés

Ez lesz eletem elso fesztivalja,satorozni dogunk 5 napig.

Tudnatok segiteni abban,hogy ilyenkor miket akanlott vinni?



2016. júl. 24. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:

*fogunk

Es az kimaradt hogy 18 L

2016. júl. 24. 08:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit akarsz.
2016. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sátrat, hálózsákot, esetleg felfújhatós matracot, párnát, meleg ruhát, tiszta pólót, fehérneműt, zoknit (többet, mint ahágy napra mész), vízálló cipőt, esőkabátot, napszemüveget. Fogkefét, papucsot, fürdőruhát, tusfürdőt a zuhanyzáshoz.


Áttérve a kajákra, csomagolt kenyeret, májkrémet, egy nutellát vagy mogyoróvajat, ásványvizet egy kartonnal minimum :)

2016. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Melyik fesztiválra mész?
2016. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ozora
2016. júl. 26. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Pacsi :D en is megyek Ozorára

szerintem kaját mindenképp vigyél mert ott elég drága, víz az nagyon fontos! papucs, pulcsi, esőkabát az idő miatt, meg este azért hideg lesz még táncolni is.. én úgy tervezem, hogy éjjeli bulihoz egy sima póló, rövidnaci, pulcsi és tornacipő. Nappalra meg elhagyom a pulcsit es kész. Szerintem a bikinit se hagyd otton, zuhanyzáshoz is kellhet, meg nappal ha meleg van, egy rövidnacival tökéletes :D 20/L

2016. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi.:D Es tenyleg olyan jonez a fwsztival? Vagy te is most mesz eloszor?
2016. júl. 29. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a goat akkor naná hogy jó :D
2016. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!