Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket kérdeznek a horgászvizsg...

Miket kérdeznek a horgászvizsga szóbeli részén? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyünk vizsgázni, és eléggé tartunk attól, mi lesz, ha nem ismerünk fel minden védett halat (pl. küllők, stb.), vagy netán nem tudjuk pontosan a tilalmi időszakokat (persze nem felkészületlenül megyünk, de benne van a pakliban).

Mennyire segít a vizsgáztató, mennyire szigorú az egész?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



#horgászat #horgászvizsga #vizsgakérdés #horgászvizsga kérdések #horgászvizsga szóbeli #horgászvizsga szóbeli kérdések
2016. júl. 27. 18:44
 1/4 anonim válasza:
Amikor én voltam, tartottak előtte egyórás előkészítőt. Nagyon sok mindent elmondtak ott, gyakorlatilag CSAK abból kérdezett, ami ott is elhangzott. Képről fel kellett ismerni a halat és egy pár mondatot mondani róla. De szóbelire csak sikeres írásbelivel mehetsz. Nagyon segítőkészek voltak, de kellett készülni is. Nébih honlapján keress rá a horgászvizsga anyagára, az az aktuális. tilalmi időket nagyon tudd. Nehéz megbukni, de amikor én voltam, pár bernek sikerült az írásbelin megbukni. De küzdöttek a bukásért, mert láttam, hogy a vizsgáztató próbált nekik segíteni. Aki szóbelire ment, mind átment.
2016. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat! :)
2016. júl. 28. 10:22
 3/4 pekmartin válasza:

küldök egy oldalt nekem ezt kérdezték:

[link]

2016. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt szoktam gyakorolni :) az írásbelitől annyira nem tartok, inkább a szóbeli része az, ami necces lesz. Főleg a halfelismerés. Sima tok, Sőregtok, Vágótok, Kecsege, Viza, és akkor mondd meg, melyik van a képen :D
2016. júl. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!