Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon kik a legnagyob...

Magyarországon kik a legnagyobb animések/anime szakértők, akik népszerűek/ismertek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Én az AnimeAddictsosokatt sokra tartom, roppant minőségi, és példaértékű, amit csinálnak.

2016. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Daisetsu(Animekommentár)

AnimeEgyetem

2016. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit utána kerestem és találtam olyan neveket, hogy Ricz,Kowimen,OJ. Róluk mit tudtok?
2016. júl. 28. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Min méred le valaki szakértelmét?
2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát például tud érvelni az igaza mellett, és ki tud állni az igazáért, de az is elismeri ha téved. Nem abszolút hülyeségeket mond, hanem végiggondolja, és ÉRTI is amit mond és amiről beszél. És nem elvakult, mármint nem isteníti és találja hibátlannak az adott animét.
2016. júl. 28. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehetetlen megmondani, mert szerintem akik ténylegesen szakértők, értsd: érzelmi/ízlés alapú élménybeszámoló helyett képesek egy korrekt, irodalmi igényességű mélyelemzésre is akár, pont nem tevékenykednek nyilvánosan, legfeljebb egy-egy fórumon elvitatkoznak.


Például az említett Daisetsu benne van a dologban, ami alatt azt értem, hogy végez kutatómunkát a videóihoz és tényleg viszonylag népszerű magyar anime témájú videós, de nincs nagyobb szakértelme, mint egy mezei casual nézőnek.


Atis, az animegyetemes srác sokkal (sokkal!!!) felkészültebb, de ha valami (a nézői körében) sikeres szarhoz nyúl, bátortalan és hajlamos puhakezű lenni, ami nagyot üt a hitelességén. Inkább népszerű akar lenni, mint hiteles. Ő fölfelé lóg ki az átlagból, de sok dolog fölött elsiklik, hajlamos rákapni a hatásvadász otakukat célző mézesmadzagokra.

2016. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet ismerek: Dobay Ádámot.
2016. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!