Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: EXO vagy BTS?

Melyik a jobb: EXO vagy BTS?

Figyelt kérdés
:)

2016. szept. 2. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazából ízlések és pofonok. De szerintem a BTS :)
2016. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát EXO-t eddig nem nagyon hallgattam,de A.R.M.Y. vagyok (BTS-fan) és eléggé elfogult. Én imádom a BTS-t:a tagokat, a zenét, stílust. Szóval szerintem BTS, de most az EXO fanok meg azt fogják írni h EXO. De ha a BTS-sel megismerkedsz, pár nap leforgása alatt imádni fogod a tagokat! Tapasztalatból beszélek! ;)
2016. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is inkább a BTS felé húzok, persze okkal ezt a 2 bandát emeltem ki. :)
2016. szept. 3. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Exo. Mindkét csapat fanja vagyok és Exo. A tagokat is jobban szeretem mint a BTS tagokat. De egyébként mivel Magyarországon a legtöbb kpop fannak a BTS a kedvenc bandája legtöbben azt fogják mondani.
2016. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te meg akarsz ölni... ._.

Képtelenség döntenem D: XDDD

2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik a volt ub bandám, a másik a mostani. :D De mindkettőt nagyon szeretem.

Nem lehet összehasonlítani a kettő csapatot, mert mindkettő más. Az tény hogy mindkettő csapat nagyon felkapott, és meg is értem miért, hiszen rendkívül jók, de ne hasonlítsuk egymáshoz a kettőt. A BTS-ben a rapperek kiemelkedően jobbak mint az EXO-ban, viszont az énekesek pedig az utóbbiban.(Hozzátenném imádom Jungkook és Jimin magashangját, és V mély hangját és Jin-ét is) Nah meg ahogy írták ízlések és pofonok, kinek melyik banda áll közelebb a szívéhez úgy is azt mondja.:D

2016. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, ízlések és pofonok. A BTS jobban hozzám nőtt mint az EXO (a rappereik miatt kedveltem meg őket anno), de nem állítom, hogy összességben jobbak. Az EXO egyszerűen (még) nem fogott meg igazán, de vannak számaik amiket gyakran hallgatok, Chen hangját pedig imádom.
2016. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 6. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4#-es vagyok. :) kicsit kifejtem a véleményemet :)



Tehát vokál szempontjából jobb az EXO. Miért? Kezdjük Chennel. Gyönyörű hangja van és nagyon jól énekel. Elképesztően alul van értékelve pedig szerintem majdhogynem a kpop EGYIK legjobb énekeséről beszélünk. Exo fanok tudják miről beszélek :) Na aztán Baekhyun. Ő is nagyon tehetséges, nagyon szép hangja van. A csapat többi tagja is mind nagyon jól énekel. (Kivéve Sehun-t, akinek valahogy még nem volt alkalma megmutatni eddig rejtegetett, de remélhetőleg létező, ének tehetségét.)


Akkor vokál szempont BTS: Jungkook fiatal és tehetséges jól énekel, jól rappel, jól táncol, de azért el kell ismerni nem énekel olyan jól mint pl Chen vagy Baekhyun. Jimin az extra magas hangok királya. Különlegesen énekel az biztos :D V és Jin is ott van de (még) ők sem énekelnek olyan jól.


Rapp szempontjából valóban a BTS a jobb. Miért?


EXO: Az EXO abszolut rappere Chanyeol. Úgy gondolom hogy jól rappel és imádom a hangját. De valljuk be az EXO dalokba nincs is olyan rapp szöveg amivel megmutathatja a képességeit. De azért szerintem láthattuk hogy igenis jó rapper. Kai. Kai az akit se énekelni sem rappelni nem igazán hagynak a csapatban (sajnos!!). Így nem igazán tudom hogy pontosan milyen képességei vannak. Énekelni jól tud szerintem rappelni is. Sehun: Sehun még rejtett rapp képességeit sem láthattuk. Mert amennyit a dalokban rappel az jó esetben két sor. Őszintén nem tudom hogy jól rappel-e.


BTS: Rapmon, Suga, Jungkook, J-Hope. Mind a 4-en nagyon jó rapperek. Így 4-(szinte)1 ellen arányban a Bts nyert rappben.


Tánc: Úgy gondolom nem igazán lehet (én legalábbis nem tudom) megmondani hogy melyik csapat táncol jobban. Mindkét csapat nagyon jól táncol. Azért kiemelném hogy Kai és Lay a legjobbak között is a legjobbak táncban szerintem. De persze Jungkook, Jimin, J-Hope....ne is menjünk bele. Dancing Mashinok küzdelme ez. :D )


Dalok: Mindkét csapatnak jók a dalaik. Ízlések és pofonok.


Tagok: na ez már tényleg ízlések és pofonok kérdése. Mindkét csapat tagjai helyesek, viccesek, idióták(jó értelemben), stb. :D


Tehát melyik csapat a jobb? Végül mégiscsak az lett a válasz hogy ízlések és pofonok XDD

2016. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bts😍😍
2016. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!