Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek fura lenne ha...

Cyrano kérdése:

Szerintetek fura lenne ha leszólítanálak és lefotóználak?

Figyelt kérdés
Mindig nézem és keresem az extrém kinézetű embereket és általában megpróbálom emlékeztből lerajzolni őket és már régóta gobdolkodom hogy leszólítok valakit és megkérdezem hogy egy fotót készíthetnék e.

2016. szept. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha extrém kinézet alatt azt érted, hogy mondjuk rózsaszín mohawk-om van, akkor nem furcsállanám.
2016. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hasonlóra gondoltam azért extrém mert kítűnik ebbőll a megszokottból(ami jó)..

Extrém allat gondolok itt olyanokra mint pl:tele vagy piercingel vagy tetkóval vagy csak 1 piercinged van de pont jó összképet ad

2016. szept. 9. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem fura (najó kicsit talán mégis), de szerintem ez embertől függ.

Amúgy olyan vagy mint én, én is álandóan figyelem az extrém kinézetű embereket, és otthon lerajzolom őket :P

2016. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, de nem biztos. Mondjuk lenne olyan pillanat, amikor lehet zavarna, de általában nem.
2016. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én már megszoktam! Velem állandóan fotózkodni akarnak! Az a jobbik eset, ha megkérdezik, h lefényképezhetnek-e, de sajnos nagyon sokan "titokban" próbálkoznak meg vele /de ha ez boldoggá teszi oket, akkor had oruljenek!/ !
2016. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!