Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok táncolni?...

Sammy1203 kérdése:

Miért nem tudok táncolni? Hiába akarok, nem tudom magam elengedni annyira, és túl cikinek, égőnek érzem, még akkor is, ha magamban vagyok.

Figyelt kérdés
Sokszor érzem pedig, hogy de jó lenne erre a dalra táncolni, mégsem megy. Még ha iszok, akkor sem. Ritmusérzékem sincs valószínűleg, bár az ujjaimmal és a lábfejemmel remekül tudom dobolni a dalokat. Valaki valami praktikát, hogyan oldódhatnék fel normálisan? Drogok vagy részegség nélkül. Ti hogyan csináljátok?

2016. szept. 21. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha még otthon egyedül gyakorlod. Mondjuk kapcsold be a rádiót és próbálj meg táncolgatni pl először csak rugózz a térdeddel. Ha már bátrabb vagy akkor állj a tükör elé és ott is próbálgasd.
2016. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézegesd azt a rengeteg Just dance videót! Nem tudsz leállni! :D

Just dance 4- We Speak No Americano

https://www.youtube.com/watch?v=vgE5y-4qSn0

2016. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Just Dance 4 - What Makes You Beautiful

https://www.youtube.com/watch?v=0GBFXr5ioBY

2016. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem. Ha kézzel/lábbal ritmusra tudsz dobolni, akkor ritmusérzéked bizony van. Amid nincs, az test-tudatod, meg önbizalmad. Van ellenben elvárás magaddal szemben, hogy ha táncolsz, akkor az fene jó legyen ám, különben minek. Talált?

Szerintem haladj apránként. Pl. próbálj zene ütemére lépkedni, mint John Travolta a Saturday Night Fever-ben. Ne vedd komolyan! Kezdj el direkt viccesen táncolni, parodizálj ki táncvideókat, túlozd el, ha bohóckodsz és nevetsz rajta, akkor már el is engedted magad.

2016. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!