Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem akarok családot alapíta...

Ha nem akarok családot alapítani, fogadjam el hogy valószínűleg egyedül maradok, magamban megyek a programokra amit szeretek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt, most már azt mondhatom pár évben ezt a tapasztalatot sikerült leszűrnöm.

36 F


2013. júl. 13. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik szintén nem szeretnének családot alapítani.
2013. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :(

Hacsak nem találsz olyan nőt akinek van és nem szeretne többet, valószínűleg ez vár rád is. Ahhoz, hogy elkisérjen valaki valahova még nem kell család, lehet barátokkal is menni.

35F

2013. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Egész életedben nem akartál, vagy csak eddig nem jött össze, és most már ott tartasz, hogyha eddig nem sikerült megtalálni a párod, akkor már nem is fogod?
2013. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem zárkóznék el a családalapítás elől,de úgy jött össze,hogy nem találtam meg az igazit,meg őszintén szólva erősen gátlásos is vagyok.Úgyhogy nagyjából én is elfogadtam,hogy ez már valószínűleg így is fog maradni.Van ennek előnye is,de legalább egy utód azért jó lenne. 33F
2013. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már nem barátokkal akarok menni, ahol mindig csak +1 vagyok. Pocsék érzés, meguntam.

Sosem merült fel bennem a család gondolata, társat attól még szeretnék, de úgy tűnik ez kizáró ok. A "van olyan nő is" frázist meg már elégszer hallottam, nem segített eddig sem.

2013. júl. 13. 19:44
 6/18 anonim ***** válasza:
na, látom többen is b....atjuk.
2013. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
De 36 évesen miért nem szeretnél családot alapítani? Férfiaknál nincs ilyen ösztön? Én 25 évesen már azért lassan szeretnék.
2013. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lakatos Nintendó Pik válasza:
20%
húzasd ki a fogaid, és legyél búza
2013. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj, nekem a sport és a edzés teszi ki az életem nagy részét... És már én is így vagyok vele:) 29f de legalább nem kell eltartanom egy nőt :) így van pénz erre-arra
2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem, egyszerűen érzi az ember.
2013. júl. 13. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!