Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan (osztály)...

Nektek volt olyan (osztály) kirándulásotok, hogy voltatok a plazaban?

Figyelt kérdés
Én nem Pesti vagyok, az osztállyal mindig Pestre megyünk, tegnap is ott voltunk, végigszaladtunk 2 múzeumon(mert akkor kifizetik a vonatjegyet, meg, hogy meglegyen a kúltúra része, aztán plazaba megyünk, minimum 2, de volt, hogy 3 órát voltunk ott, úgy, hogy 11-5:30ig vagyunk ott, nem vagyok plazacica, inkább mentünk volna máshova, mondjuk ha nagyon nincs mas, fagyizni...ti szoktatok plazana menni kirándulásokon?
2016. szept. 24. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg így az egész nap arról szólt, hogy mindenki kérdezgette, hogy:

Mennyi időt leszünk ott

De ugye sokat leszünk

Mikor megyünk már?

Nagyon idegesítő volt

2016. szept. 24. 09:09
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem, nem szoktunk. Szerintem az iskolád nem egy normális iskola lehet... egy osztálykirándulás, osztályélményeket és osztályemlékeket hagy maga után.... de az, hogy plázákba járkáltok az nagyon nem normális, azt egyedül is megteheted.... Egyszer kérdezd már meg a tanárodat, hogy ennek mi az értelme...:)
2016. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa 2-szer is, esetemben ez úgy nézett ki hogy:

1. Alkalom fiatal általános iskolás voltam a plázában volt egy videójátékterem ott ütöttem el az időt pár haverral.

2. alkalom középiskola 19 évesen A Westend-ben voltunk bementem a starbuck-ba aztán hátra arc vásárlás nélkül mert rohadt drága volt és még csak ülőhely se volt :D És mivel baromi fáradt voltam már akkorra mert több órát elidőztünk előtte Pesten (állatkert,múzeum,Parlament) inkább átmentem a vasútállomásra és ott leültem és vártam. Később meg visszamentem a találkozó helyre.

Ja én se vagyok egy nagy shoppingolós meg nem is akartam túl sok pénzt elszórni.

20/F

2016. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, mivel én egy kisvárosban lakom(Pesttől vonattal majdnem 5 óra)ezért itt csak ilyen kínaik vannak(+tesco, kik, amik picit normálisabbak...ezért én is viszek persze pénzt, de azt csak ruhára költöm, mert itt botrányos minőségűek...mi már 3éve(évi 2-4 alkalom)mindig megyünk a plazaba, 13 éves vagyok...megk3rdem
2016. szept. 24. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig voltunk plázába vagy nagy üzletben a kirándulásokon, de csak hazafelé. Meg volt a napi program, végül a végére mindig volt egy-két óra vásárlásra szánva. Nem nagy városból mentünk, ezért s volt számunkra érdekes.
2016. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is, persze, nagyon jó volt, de ez nem élmény, főleg, hogy tavaly 3 óra után már szétuntuk az agyunkat, és már csak ültünk...oda (akármennyire is messze van)el tudunk menni...de ez nem élmény...
2016. szept. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!