Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Moziba belehet vinni saját...

Moziba belehet vinni saját kaját, italt?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán járok moziba, szal nt... De jövőhéten meg akarom nézni a Doctor Strange-t, de a moziban ahova megyek majd, ott 1 db 1.5 L pepsi 800 Ft. Egy kis pohár üditő és a legkisebb chips pedig 1250. Szóval szeretném tudni, h vihetek e sajátot.


Előre is köszi!



2016. okt. 27. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha a táskádba viszed be feltűnésmentesen akkor simán am valószínűleg akkor sem ütnek le ha észreveszik. Sok hely van ahol bevihetsz amit akarsz.
2016. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze :) én táskában a nagy starbucksot kávémat (nálam ez olyan, mint masoknak az üdcsi) is be szoktam csempészni, nem veszik észre. Valamikor meg a kabátom dobom rá, mintha a karomon vinném, alatta van az innivaló/kaja.
2016. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én a barátaimmal szoktam moziba menni ,és van egy kicsit testesebb barátom ,aki úgy vitte be a chips-et ,hogy behúzta egy kicsit a hasát ,majd kitömte a kabátot a rágcsával. :D
2016. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Abból van a bevételük.
2016. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Szabályzat szerint nem. De nekünk párommal előfordult olyan hogy megvettük a mozijegyet pár órával előbb, mert tudtuk, hogy még vásárolni is szeretnénk. Aztán 15 perccel film kezdés előtt vettük észre h már menni kéne, de basszus nagyon éhesek vagyunk. Boltban vettünk két szendvicset, bent meg megettük, amikor már nem égtek a lámpák. :)

De sokszor viszünk be fél literes üdítőt, csokit is. A Nachos meg a popcorn azért mégis ott a legfinomabb! :)

2016. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!