Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hogyan tanultatok meg...

Ti hogyan tanultatok meg szépen festeni, rajzolni magatoktól, audodidakta módszerrel?

Figyelt kérdés
Szeretnék rajziskolába járni, de sajnos ütközik a szombati érettségi előkészítőmmel, így nincs rá lehetőségem, viszont nagyon elkezdett érdekelni a festészet. Valahogy egyszerre nyugszom meg tőle, és érzek egyfajta elmélyült koncentrálságot...Az viszont egyre inkább zavar, hogy csak egyféle dolgot tudok festeni, már ha a festék fröcskölését annak lehet nevezni... szóval szeretnék megtanulni festeni otthoni körülmények között, nézek több festő youtubert is, de nem igazán segít a fejlődésben. valakinek valami tanács, ötlet, esetleg

#rajz #rajzolás #festés #grafika #audodidakta #rajiskola #jobbagyféltekes rajztanfolyam #rajzolási technikák
2016. dec. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyan rajziskolát ami hétköznap késő délután-este is van. Vagy gyakorolj nagyon sokat. Kezdetben rakj ki kis tárgyakat, világítsd meg és azokat tanulmányozd, rajzold/fesd, aztán jöhet a kezed, lábad, stb. Aztán ha nem tudsz rávenni senkit a környezetedben hogy egy darabig legyen neked modell, akkor képről is másolhatsz, az is segít, de jobb a valóságból meríteni. Mondjuk sokkal egyszerűbb ha van segítséged és nem egyedül kell rájönnöd hogy mit rontasz el, meg van aki irányít és segít kicsit az elején.
2016. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En altalanos iskolas korom ota jartam rajzszakkorre. Szep lassan a kockologiatol eljutottam a muveszeti anatomiaig. Magamtol es kepzes utjan tanultam neg. A kulcs: a sok gyakorlas! Mashogy nem megy sajnos.
2016. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!