Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani vizipipát?

Tudnátok ajánlani vizipipát?

Figyelt kérdés

10-15 ezret szánnék csak a pipára+kiegekre, és egy csöveset szeretnék venni lehetőleg minimum 50 centiset.

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2017. jan. 22. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Persze te tudod milyen tetszik neked külsőre, de én valami ilyesmibe gondolkodnék: [link]
2017. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem ne topmarkot vegyél amit az előttem lévő linkelt nem egy jó márka jó pipa de szerintem (saját vélemény senkit nem akarok megbántani) egy aladinnal jobban jársz az egy minőségibb márka de persze ahogy gondolod nekem caesar-om van nagyon meg vagyok vele elégedve de az egy drágább dolog ha nem sajnálsz rá még egy kicsit akkor szerintem [link]

ez nagyon jó még nem használtam ilyet de 2 barátomnak is aladnija van jó pipák nagyon

2017. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!