Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Polla/Ancsa mióta gyúr, hogy...

Polla/Ancsa mióta gyúr, hogy ilyen kockahasa lett?

Figyelt kérdés
Ha hetente kb 6x fél órát keményen edzek, kb mennyi idő kell, ahhoz hogy kockahasam legyen?

2017. febr. 9. 14:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát én konkrétan Polla hasára gondoltam, mint példa.

Már öt éve keményen néptáncolok, ami nem "edzés"nek számító sport elvileg pedig egyáltalan nem elhanyagolható. Egy éve szinkronúszok, ami azt jeleni, hogy egy héten egyszer járok úszni és mellé még nyújtok is (spárga, híd stb.).

2017. febr. 10. 19:03
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Istenem... xD képet kérek, erre leírja még egyszer a nevet...
2017. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
[link] Ha nem tudtad megkeresni Youtube-on. :)
2017. febr. 10. 21:47
 14/16 anonim ***** válasza:

A sportod alapján egyértelműen olyan diétával - és némi ráadás hasizomformáló gyakorlatokkal - tudod elérni, hogy látszódjanak a kockák.

De! Azt is tisztázzuk, hogy ez úgy fog kinézni, hogyn em az egész lesz pufff hirtelen látható, hanem mondjuk először a felső kettő és így tovább.

A kérdés az, tényleg ezt akarod-e és megéri-e és végig tudod csinálni...


Szerintem ilyen háttérrel kiváló lehetőséged van, hogy olyanra formáld a tested, amilyenre szeretnéd, de szerintem egy sportos-nőies impozánsabb lenne, mint egy "six pack focus".

2017. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan kockásra értettem, amin a 90 fok is látszik. A cél: Legyen szép hasam. Köszi a válaszokat!:)
2017. febr. 10. 22:41
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy darab hasat nem láttam a videóban, mert végig ruha van rajta... :D igaz, csak a kisképet pörgettem végig, nincs lelkierőm végignézni a teljes videót, de azért ott is látszana, ha lenne.


És amúgy eleve a főkérdésben szereplő neveket sem hallottam még soha az életben, honnan kellett volna tudnom, hogy az egyik csajnak még külön csatornája is van, és hogy kellett volna megtalálnom pont ezt a videót? :D

2017. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!