Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a probléma velünk, mai...

Mi a probléma velünk, mai fiatalokkal?

Figyelt kérdés

Észre vettem magamon, és kortársaimon is hogy nagyon szeretünk minden héten bulizni járni és piálni. Na most, ez nem helyes, talán úgy az igazi ha valaki megél egy ilyen időszakot is de annak vége.

Én 21 éves vagyok, és érdekelne ha, a hétvégi bulizás,piázás helyett, a kirándulást, önfejlesztést, a kultúra, világunk megismerésére fordítanám a szabadidőmet, nem pedig be poshadt kocsmában tengődjek, lehetnék-e boldogabb ember? Ezzel többet tudnék felmutatni a jövőben? Hogy itt is jártam, ott is jártam. Erre nincsen megfelelő magyarázat, de körülöttem mindenki azt tolja belém hogy, bulizz, élj amíg fiatal vagy, ki is használom, de legbelül, a szívem mélyén már másban találom a boldogságom. Nem vagyok benne biztos , mi a helyes út.



2017. márc. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert ha elkezdesz dolgozni, egyre kevesebb életed lesz.
2017. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne törődj azzal,hogy ki mit mond.Azt csináld amit szeretnél.Szerintem amúgy tisztára gáz ha valaki folyton csak bulizik,nem érnek el vele semmit,de még nem is emlékeznek rá,mert úgy le iszák magukat.
2017. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt csináld ami jól esik, de én pl. olyan közegben mozgok, ahol ez nem annyira jellemző, mármint a piálás.


Nem mondom, havonta 1-2 üveg sör/bor belefér, de én pl. meg nem találom a helyemet a korombeliek között, mindig a 3X évesekkel vagyok jobban el. Engem az utazás, természet, jó zenék, koncertek, színház, mozi, más kultúrák foglalkoztatnak inkább. Életemben egyszer voltam a mai értelemben vett buliban, nem élveztem.


Ne másnak akarj megfelelni, sem a többségnek. Én is nézem, hogy a sok nálam fiatalabb, vagy velem egykorúak, hétvégente össze vissza isznak, meg tivornyáznak, csinálják, ha nekik így jó. De ez számomra pl. kevés, nem szórakoztató. Kezdem picit úgy érezni, hogy rossz korba születtem :D


25F

2017. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a bajom magammal... felismertem hogy csőlátással élek. én a bulizásban találom meg az örömömet, mégis érzem ez nem én vagyok. Kedves utolsó, hasonló elképzeléseim vannak nekem is.
2017. márc. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!