Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg jobbam...

Hogy tanuljak meg jobbam rajzolni?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el rajzolni ,de pl a kocka nem nagyon megy. Itt egy kèp ròla [link]

(Ez az első kockám)

Szerintetek hogy lehetne jobb a rajztudásom?



2017. márc. 5. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepően: rengeteg gyakorlás es közepes mennyiségű tehetség
2017. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 What to eat válasza:
Nagy sikere van ezeknek a jobb agyféltekés tanfolyamoknak, én még nem próbáltam, de elviekben működik mindenkinek és drasztikusan javulhat a rajztudás. Mondjuk tanfolyam helyett, szerintem elég a tankönyv is, azt majd lehet beszerzem én is egyszer.
2017. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jobb agyféltekés rajzolás csak másolni tanít, nem rajzolni. Kreatív rajzolás szempontjából pedig egy súlyosan rossz beidegződésre szoktat rá, ami nem jó. Ha csak másolni akar tudni a kérdező, akkor egyetértek a #2-essel, ha rajzolni, semmiképp se ajánlom.
2017. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rajzolás ezen része tudomány mint pld kockológia, szóval meg tudod tanulni, a kézügyességet meg lehet fejleszteni. A kockád azért nem stimmel mert szét tart...ez egy két irány pontos perspektíva akkor fog működni, ha az élek az irány pontba tartanak. A neten biztos találsz megfelelő magyarázatot hozzá ami segít, ha kell segítség írj nyugodtan privátba :)
2017. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!