Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

A brutalchat megszunt? Konkretan h mi tortent?

2017. márc. 8. 06:21  Privát üzenet  

A válaszok
Lindaaa34 nevű felhasználó válasza:

Nem tudom mi történt a brutival! Pár napja még fent voltam. Sok telefonszám és barát maradt ott, úgy, hogy nem tudjuk egymást elérni... 12 éve voltam ott. Nagyon sajnálom, jó lett volna tudni róla, hogy megszűnik! Sok emlék kötött oda.

# 1/3Időpont 2017. márc. 8. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem is szinten,furcsallom h HcK nem adott ki valami uolso figyelmeztetest :-(

# 2/3Időpont 2017. márc. 9. 06:07 Privát üzenet
érdekes igen. ilyen hirtelen

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. márc. 10. 00:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az olyan youtube videósok akik konkrétan nem csinálnak semmit mitől híresek? (vagy csak szimplán bénák abban amit csinálnak, de mégis sokan szeretik őket)
Volt facebbokon egy videó amiben egy férfi táncolt egy és konkrétan egy fát használt rúdtáncnak:D Valaki be tudná linkelni?
Szamit egy pc jateknal fps tekinteteben, konkretan nekem a CS:GO miatt, hogy win 7 - 32 vagy 64 van a gepen?
Úgy általában mennyibe kerül kibérelni 1 bowlingpályát? (Konkrétan a Fivex-re gondolok, Székesfehérváron)
Tippmixen a kombinációk eredő odds-a hogy jön ki? 5/6 konkrétan, de másikaknál se tudtam. Nem összeszorozni kell, vagy legalábbis nem simán.
Tippmixben a Mindentdöntő promóban konkrétan mik a feltételek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!