Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy erre az 1 bulira el engedjen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van 1 buli amibe nagyon el szeretnék menni de anya nem nagyon kar el engedni. Igaz mostanság sok buliba voltam de ez az 1 amire a legjobban el szeretnék menni mert a barátom is ott lesz. De anya azt mondja hogy ameddig nem javitok a jegyeimen addig nem mehet sehova. Pedig 4-es átlagom van. Itthon is próbálok segíteni de csak ordibál. Ha még erre az 1 bulira el engedne aztán nem is mennék sehova csak ere hadd mehesek. Hogyan értesem/tudasam vele hogy ez nekem fontos lenne.
2017. márc. 25. 10:04
 1/1 anonim válasza:
Ülj le vele beszélgetni és mond el neki,amit ide írtál. Jobbat nem lehet erre kitalálni. De ne legyél vele durva,ha nemet mond értsd meg,ezért a barátod nem szakít veled mert nem leszel ott,ha igazán szeret. Ha hisztizel,eléred hogy soha többet nem enged sehova. Persze csak míg önálló nem leszel, de utána se könnyű az élet,csekkek,stb. Ezt azért mondom csak,hogy abba ne bízz már csak egy évig dirigálnak neked. Jó indulatból mondom. Teljesen megértelek,én is 19éves vagyok,de hidd el,nem érdemes vitába szállni. Sok sikert!
2017. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!