Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudom elérni a Junior...

Hol tudom elérni a Junior nevű újságot?

Figyelt kérdés
15 éve kb. az iskolába mindig kaptunk ilyen kis ifjúsági magazint, de sajnos kidobtam őket még régen és most sehol se találom és a neten sincsen rajta. Megszűnhetett? Igazából a benne lévő képregény érdekelne.
2017. márc. 29. 22:57
 1/1 anonim válasza:

Hűha, kétévente járok fel ide, és akkor pont ilyenkor teszed fel ezt a kérdést :D


Ugyanebben a szituációban találtam magam 2010 környékén, mi 2002-2004 között kaptunk ilyen kis újságot. Sajnos azokat azóta sem sikerült megtalálni, viszont tudom, ki csinálta bele a képregényeket: Gróf Balázsnak hivják, itt tudod elérni: grofbalazs.hu

Néhány éve egy könyv is megjelent a képregényeivel, abban talán benne vannak a junioros dolgok is.

2017. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!