Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudom kismillió ilyen kérdés...

Tudom kismillió ilyen kérdés van, de unatkozom! Mit csináljak? Bőveben lennt.

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy 12 éves lány (én) akinek jelenleg tavaszi szünet van. Házit a szünetre nem adtak, szóval azt nem tudok csinálni. Olvasni akarnék, de hétvégén a könyvtár zárva van. A kutyusommal nemrég értünk haza egy sétáról, fekszik úgyhogy most nem tudom kivinni. A zene hallgatás egy ideig bejött, de eluntam, illetve böngésztem a kérdések közt ezen az oldalon, azt is unom. A szüleim laptopján szoktam word-be verseket, történeteket írni, de írói válságban vagyok. Beszélgetni nem nagyon tudok senkivel, messengeren a barátaim nem nagyon vannak fönn, ezen az oldalon van egy ember akivel szoktam beszélgetni, viszont sokára ír vissza, illetve egész délelőtt beszéltünk, eluntam. Futni most elmenni nem tudok, mert nem nagyon engednének csak úgy. Az unokahúgom szokott átjönnu délután, de ma biztosan nem fognak. Takarítani tegnap takarítottunk, mielőtt ezzel jönnétek. :'D

Igazából valami olyasmit szeretnék csinálni ami ilyen kreatívkodós, DIY, alkotok valamit. Például papírfonás csak ahhoz nincs türelmem, vagy délelőtt bögrés sütit csináltam. Gondoltam a körömfestésre, de a szüleim, háát nem az, hogy megtiltották, de nem örülnek neki, szerintük fiatal vagyok hozzá.

Szóval előttem a délután! Valami ötlet, hogy hasznosan töltsem el?



2017. ápr. 16. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Húsvét van, a szüleiddel valami közös programot nem tudtok csinálni?:)
2017. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy elmegyünk valamerre. Nem jött össze. Azért köszi. :)
2017. ápr. 16. 13:49
 3/6 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Rajzolj, fess, dekoráld ki a szobád falát, menj biciklizni, fonj Loom bands karkötőt, nézz youtube videókat, nézz sorozatot, tanulj meg fonni, kötni, vezess naplót.

Ha mindenképp valami DIY-t szeretnél csinálni:

[link]

Diy, easy diy, stb. keresőszavakat ajánlom.

2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az animációkészítést
2017. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulj verset, wowozz, lolozz, nézz filmet/sorozatot, olvass fanfictont, sétálj
2017. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szalvéta technikázz vagy mint aki fölöttem irta lolozz (hidd el az tényleg jo) 13/L
2017. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!