Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen videósokat?

Tudtok ilyen videósokat?

Figyelt kérdés

Elég sok videóst követek YouTubeon, de mindegyikük elég "nagy" már. Szeretnék megismerni egy-két kisebb videóst is, akinek nincsenek 100.000 feliratkozói. :)

Hogy magyar, vagy angol, az nekem igazából mindegy. Magyar és angol videósokat is nézek rendszeresen.

Olyanra lennék kíváncsi, aki játékokat játszik, nagyrészt. Mindemellett nem havonta egy videót tölt fel azért (hogy legyen valamit nézni is), jó személyisége van (ez alatt értem azt, hogy nem szólogatja le a másikat, nem menőzik és nem nagyképű, ha mondjuk van 10.000 feliratkozója, és hasonlók).

Ismertek ilyen videóst? :)



2017. ápr. 20. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdésedről volt benne szó és a válasz ott van a sorok között. Ott van a tanulságban. Amit neked kellett volna levonnod. De az új generációk már elvesztették a képességet arra hogy megfelelően feldolgozzák a kapott információkat. Mindent készen kapnak. Fiókák egy fészekben akik kitárt szájjal várják hogy valaki a szájukba öklendezze az előemésztett táplálékot. Ha valaki ezt nem teszi meg akkor az értéktelen és semmit mondó a számukra. Én nem fogom megrágni neked. De látod. Van aki értette. Ha csak egy ember is... akkor még van remény.
2017. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, neked is gondjaid vannak az értelmezéssel.


Egy második hozzászólásban leírtam, hogy valóban átsiklottam az utolsó részben említett két név fölött, és írtam, ebben igazad volt.


Azt viszont még mindig nem értem, mire kellett a szentbeszéd a nézettségről. Megvannak a magam indokai, hogy miért szeretnék kisebb csatornákat is követni, így nem is értem, miért kellett előadást tartani róla.

2017. ápr. 23. 15:51
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát lehetséges, hogy ismered őket, de magyarok közül CsChannel és ViccElek nagyon jók! Érdekes videóik vannak és lehet tanulni is tőlük. Ahogy írtad a nagyobbakra most nem vagy kíváncsi, de személyes kedvencem a Pamkutya, szóval őket mindenképpen le akartam írni! :D Magyarországon a legjobbak szerintem, nagyon bírom, hogy 1 testvérpár mennyi mindent elér közösöen! :)

Kisebbek közül pedig akiket tuti nem ismersz : Szupercsoves, , Justin Reves, Dabacabb

Nos, kiket ismertél közölük? És ki az akit most megismertél, de szimpatikus? :)

15/L

2017. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Éjjeli Vakondot tudom ajánlani, kiváló retro videojáték csatornája van. Néha jó elmélyülni a régi játékokban, a nosztalgiában.


Végigolvasva a kommenteket: Ám szerintem sem attól függ, ki mekkora videós, hogy mennyi feliratkozója van. Sok rétegvideós van, akik sokkal érdekesebb videókat csinálnak, mint a populáris, nagy gyerekseregletet maguk köré gyűjtő 100k-500k feliratkozós videósok. Én örülök, hogy ezeket a rétegvideósokat is meg akarod ismerni.

2017. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Terepkalács válasza:
Szia, lehet nem illik az érdeklődésedbe, de én ajánlanám figyelmedbe ezt a csatit: [link] Filmek és videójátékok kapcsolatáról szól, egyelőre még baromi pici (kemény 50 körüli feliratkozóval bőőőőven 10.000 alatt van) de hátha érdekel. :)
2017. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van nekem is egy csatornám:Cyanoure

Játékokkal foglalkozom, és nem havonta egy videó van, hanem fél havonta xd

De én nem nézek le senkit.

2017. máj. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!