Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan oldalakat,...

Edócsa kérdése:

Ismertek olyan oldalakat, ahol saját történeteket lehet feltölteni és elolvasni másokét?

Figyelt kérdés

Eddig az anime fanfiction style-on voltam, az vált be a leginkább, de mivel leállt, és hónapok óta nem indul, már lemondtam arról az oldalról.

A Merengő nem tetszik, az Imagine-en gondolkodtam egy időben, de mostanában nagyon inaktív lett, alig van frissülés rajta, szinte nincs is ott élet.

Ismertek esetleg más oldalakat is?



2017. máj. 2. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


LFG.hu

2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wattpad.com-ra tölthetsz fel fanfiction-öket, és original sztorikat is. Akár magyarul, akár idegen nyelven. Egyetlen hátránya, hogy kicsit promózni kell magad az elején, mert különben nem nagyon találnak meg.


Ami nekem nagyon bejött: fanfiction.net

Ott van élet, és meg is találnak. Oda nyilván csak fanfictiont tölthetsz fel. Az angol nyelvű dolgokat sokan olvassák, a myagart nem tudom, mert én most töltöttem fel először magyar írást. Azért olvasták azt is, és kaptam már visszajelzést, úgyhogy szerintem ezen a nyelven is érdemes oda uploadolni. :)

2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!