Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem tanár diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanár diák szerelemről történeteket írni? Jók linkek is és saját tapasztalatok is. Főleg a középsulis történetek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Ez a minap történt meg mifelénk.


Általános iskolában van egy tanárunk, aki csak azért taníthat itt, mert elsinkeltek neki egy diákkal való kapcsolatot még évekkel ezelőtt. Most augusztusban összejött egy volt diákjával, aki idén érettségizett és annyi idős a csaj, mint a legkisebb fia.. A hapsi elhagyta a családját, a csaj egyetem helyett itthon melózik egy könyvtárban közmunkásként és a lakótelepen laknak, amit a tanárbá fizet. Szép karrier :) A csaj anyukája persze büszke, mert a ksiebbik lánya is kavart már ugyan ezzel a tanárúrral. Szóval gyönyöű. Nyiltan felvállalják a kapcsolatukat, és mindenki más kellemetlenül érzi magát a körnxezetükben...


De persze vannak normális sztorik is, Egyetemista bnőm összejött a póttanárjával, aki egy órát helyettesített csak (egyébként nincs köztük több 10 évnél). Suli után randiztak, majd a pasi átkérette magát másik karra, hogy fel tudják vállalni egymást! :) Eljegyezték egymást is már, szép család lesznek! :)

2016. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gimiben a párhuzamos évfolyamon állítólag a 30 év körüli osztályfőnök több csajt is meghúzott az osztályból - amikor a felesége terhes volt. Ez 3.-ban vagy 4.-ben lehetett, nem emlékszem pontosan, már 14 éve volt. Mint ahogy azt se tudom mennyire igaz, de fura volt a fickó, meg szerintem helyes is...
2016. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!