Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátnőmet már 6 éve ismerem...

A barátnőmet már 6 éve ismerem és most közeleg a szülinapja De én most valami külonlegeset szeretnék neki adni! Tudtok tanácsot adni? és 13 éves lesz! Lány 🙆🙇

Figyelt kérdés
Tudom tudom mindenki azt szokta írni hogy te ismered akkor neked kell tudnod de most nem!!
2017. máj. 9. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Jézus, hirtelen azt hittem, hogy ÚGY a barátnőd már hat éve, és most 13. Huhh... :D


Szóval. Biztos tudod, milyen könyveket, sportokat, sorozatokat, filmeket, animéket szeret. Biztos örülne, ha ahhoz kapcsolódó dolgot adnál neki. Mi régebben rendeltünk egymásnak ilyesmiket. Nem tudom, milyen típus, mi az érdeklődési köre, de ha azzal kapcsolatos dologgal ajándékozod meg, az azt mutatja majd, hogy igazán ismered. :) Esetleg adhatsz neki olyasmit, amit a hobbijához tud használni. Vagy, tudom én, hogy technika kora, stb., de a közös (jó régi és jó hülye) kép sem utolsó dolog. :D

2017. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!