Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha egy nudista strandon...

Ha egy nudista strandon meglátom az egyik férfi tanáromat, akkor mit csináljak? Ha feláll rám a ceruzája?

Figyelt kérdés
Elég kínos, mit lehet tenni? Szeretnék egyszer elmenni, de ez visszatart. Még akkor is, ha egy nőnemű tanárral futok össze, esetleg osztálytárssal, stb...

2017. máj. 23. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A nudista strandok egyik alapszabálya, hogy nem szexuális jellegű közeg így nem is tűrik el az ilyen irányú viselkedést. Vagy megtanulod kontrollálni magad vagy elrejted az erekciód, vagy kiraknak. Ha a tanárod ilyen helyekre jár akkor feltételezhető hogy tapasztalt nudista és nem fog rád felizgulni. Az egész elvet rosszul látod, mert a meztelenkedés itt pont nem a szexualitásról és élvezetekről szól. Nem kukkolni járnak oda az emberek, sem élvezkedni (sem ítélkezni mások kinézete felett). Amúgy minimális az esélye hogy összefutsz egy ismerőssel, de ha ezt nem tudod feldolgozni akkor ne menj.
2017. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég gyakran járok nudista strandra nyaranta és minden betűjével mélyen egyet kell értenem az előttem szólónak. Ha az tart vissza, amit - minden tapasztalatot nélkülözve - elképzelsz egy helyzetről, akkor kerüld azt a helyzetet! Meg a képzelgést és feltételezéseket is!
2017. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kqwert Gábor ***** válasza:
75%

Az előttem szóló kollégák sorait csak megerősíteni tudom. Tapasztalt nudistaként mondhatom, hogy nem kell ettől félned. Ha van nudizó tanárod, akkor tudja kezelni a helyzetet, és akármilyen jó nő is vagy, a nudista strandon nem fog rád felállni a cerkája. A nudista strand ugyanis NEM a szexualitásról szól, oda strandolni, napfürdőzni járnak az emberek!

Egy fiú osztálytárs már más tészta... De ha legfeljebb alaposan megnéz, és örülni fog annak, amit lát. :)

De valószínűleg ő is tudja kezelni a helyzetet - vagy pedig irtó nagy zavarban lesz, hogy egy lány osztálytársa meglátja a fütyijét. :)

2017. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok azzal, hogy a nudizmus nem kapcsolható össze a szexualitással, csak kínos lehet. A tanárral inkább csak egymásra mosolyognánk, de a fiú oszitárs szégyenkezve rohan el, hogy láttam őt, de azért örülne is, ő sem vak, ugyébár. A kérdést erre értettem. A kínos helyzetekre. Ilyenkor mit csinálhat/mit tud csinálni az ember?
2017. máj. 24. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor radíroz...
2017. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy a valószínűsége hogy ilyen ismerősök is nudiznak. Ha mégis, akkor se valószínű hogy ugyanakkor mint te. És ha találkozol is, lehet hogy nem is figyel rád, mert mondjuk elgondolkodott valamin, máshol jár az agya. Én huszonév nudizás alatt egyetlen ismerőssel találkoztam egyszer a Balatonberényi naturista strandon. Egy kollégám volt, épp menni készült amikor mi megérkeztünk. Köszöntünk és ennyi.
2017. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Nem kell mutatni, hogy zavarban vagy. Tudom, ezt könnyű mondani, de meg kell próbálni spontánnak lenni: kedvesem mosolyogni, nem zavarba jönni, a szemébe nézni, ilyesmi. Hadd láss, hogy Te nem vagy zavarban a helyzettől.

Amúgy a sok év alatt én is csak egyszer futottam össze egy ismerős párral: köszöntünk, váltottunk pár szót, és ennyi. (Mondjuk azért a csajt megnéztem, természetesen ;), de ők sem tűntek meglepettnek, és szerintem én sem mutattam.)

Ilyen találkozásra amúgy is irtó kicsi az esély.

2017. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon be vagy szrva egy ilyen szituációtól akkor ne menj!


De azt azért ne feledd hogy ő is meztelenül lesz!

2017. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
kérd tőle kölcsön és adj neki vele egy autogramot :)))))))
2017. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ilyen helyen anyaszült meztelenül találkoztok azt jelenti, hogy sem ő, sem te nem ítéli el ezt a formát, és ismeri a játékszabályokat. No para!!!
2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!