Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért érdeklik az embereket a...

Miért érdeklik az embereket a vlogok?

Figyelt kérdés

Néha én is szívesen megnézek pár vlogot, de nem értem, hogy az emberek miért szeretik nézni egy teljesen idegen ember napjait?

Pro Kontra? :D



2017. máj. 28. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

van akinek nem elég érdekes az élete és másokét nézi, van aki pl közös érdeklődés miatt, vagy mert alapból érdekes

James Kingston alapból érdekes

Terron Beckham azt csinálja amit énis, csak ő elég vadállat módon

TheVR pedig marha szórakoztató

én ezeket nézem, nyilván van olyan videójuk ami nem vlog, de ha egy youtubernek szeretem a "munkásságát" akkor szivesen betekintek a vlogjaiba is, ez olyan minthogy a foci rajongók szivesen néznének vlogot a kedvenc focistájuktól érted

2017. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Ha van még valakinek véleménye, azt is szívesen olvasom. :)

2017. máj. 28. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak szeretem hallgatni őket. Nem kell különösképp odafigyelni rájuk, de alapzajt adnak. Különösebb értéket nem adnak az emberhez, de ha viccesek is, akkor lehet szórakozni általuk.
2017. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kielégítik az emberek kukkolási perverzióit, a mások élete utáni leskelődési hajlamait. Ezért.

Már le is szoktam a vlogokról, mert nem tudnak érdekelni. Főleg, miőta olyanok is elkezdtek vlogolni a pénz miatt, akik eddig teszem azt gamerek voltak.

2017. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyire unatkoznak hogy már mások életét nézik ahol történik is valami.

Miért alakult ez ki? Nagy baj van a társadalommal. Elmagyarázzák:

[link]

2017. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a vlogok is olyanok, mint szöveges elődjeik, a blogok: nagyon sok féle létezik. van, akinek a mondanivalója érdekes, van akinek az előadásmódja, van, akinek a kivitelezési módja, jobb esetben meg ez a három még találkozik is és együtt képes szórakoztatni, tanítani, elgondolkodtatni, stb.

sokan vannak, akik csak egyikre, vagy egyikre sem képesek, őket viszont nem is nézik annyian - akik mégis, azoknak meg vagy megfelel ez a színvonal is, vagy valami mást megtalálnak benne, ami miatt mégis csak nézik - vagy csak ott felejtkeztek előtte, mint annak idején a tévé előtt volt szokás és nem jutott eszükbe, hogy itt is el lehet kapcsolni...

2017. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!