Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Emlékeztek még az első slukkra?

Emlékeztek még az első slukkra?

Figyelt kérdés

Megvan, h milyen az első cigi szívásához társuló élmény? :)

Írhatjátok is mi volt a közeg...



2017. jún. 1. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kilencedikben ballagást szerveztünk az osztállyal, pár lúzert behúztak, hogy maradjon ott végig, kilencedikes voltam, szóval persze, hogy köztük végeztem. Befejeztük a dekorációt, végigálltuk az osztályok ballagását a könyvtárban, aztán két barátnőmmel kimentünk a Duna partra. Sört ittunk, ők mind a ketten cigiztek, vihogtak, hogy én még nem csináltam, úgyhogy megkínáltak egy féllel, aztán kaptam egy egész szálat is. Jó​ volt ott és akkor elszívni azt a másfél cigit, és részegen azóta is lecsúszik párszor, de egyébként nem lettem cigis, és nem is nagyon szeretem. Ott és akkor jó buli volt.
2017. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 18 éves voltam és iszogatós beszélgetős estét tartottunk hugommal meg a barátjával a tóparton. Előtte sose cigiztem, de gondolom a pia hatására elfogadtam egy szálat, és már olyan kellemesen el voltam zsibbadva és úgy jól esett a cigi. A következő szálat már én kértem, aztán másnap már megvettem az első doboz cigimet (akkor még kocsmában mert nem volt dohánybolt) Azóta is szívom és utálom magam emiatt. Az első pár száltól úgy lezsibbadtam még de hamar hozzászoktam, kár hogy a sima cigitől már nem zsibbad le az agyam :D am egy doboz kitart néha 2-3 napig is, néha elmegy 1 nap alatt de csak ha kevés a munkám, mert akkor el kell húzni az időt cigiszünetekkel :)
2017. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. A legtöbb 'nagy első' élményemre nem emlékszem. Így visszatekintve nem volt olyan nagy jelentőségük, mint akkor volt.
2017. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Èn behánytam, szèdűltem, minden bajom volt.

Azóta napi 2dobozzal tolom.

2018. okt. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is cafatul voltam utána.
2020. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!