Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli nők, nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, nem szoktatok félni, mikor este egyedül sétáltok az utcán?

Figyelt kérdés

Még nem is muszáj, hogy este legyen - annyi beteg dolog történik manapság: trafikrablások, zsebtolvajlások, dizájnerdrogos őrjöngések, bántalmazzák a buszsofőröket, ellenőröket, idióta tinédzserhordák belekötnek mindenkibe, szatírok mutogatják magukat, részegek randalíroznak, idegen pasik fogdossák a nőket, beszólogatnak, bunkók, főleg ha szexis öltözéket látnak, stb...


Nem szoktatok félelmet érezni, mikor egyedül hazasétáltok meló után és nincs mellettetek férfi, aki biztonságot nyújtana? Ért már esetleg titeket bármiféle atrocitás? Sikerült megvédenetek magatokat, vagy valaki odament segíteni?


Hogy érzitek, nehéz ilyen szempontból egyedülálló nőnek lenni?



2017. máj. 1. 10:07
1 2 3
 1/29 CascaraLover ***** válasza:
41%

Budapesten nem félek. Vidéken igen.

23N

2017. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos ez előfordul, azért egy nőt hamarabb ér atrocitás mint egy férfit főleg, ha egyedül van. Oda szólnak a férfiak vagy rosszabb esetben oda jönnek és fogdosnak és ez nem egy nővel előfordul és a szerencsésebb kategória aki azonnal el tud jönni. Nekem pl a minap egyik Barátnőmet munkából haza jövet követte hazáig egy idegen idősebb férfi és sajnos a végén már futnia kellet, mert annyira félt.
2017. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
9%
nem, nem járok este haza és nem öltözöm kihívóan ha egyedül mászkálok.
2017. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, még szinglinek sem muszáj lenni - elég, ha távkapcsolatban van egy nő, vagy a párja olykor-olykor nem tud értemenni, hogy hazavigye a melóból. Bármikor beüthet a gebasz, ma már semmire sincs garancia. Sajnálatos, és amekkora közöny van manapság az emberek között, tényleg nagyon magára van utalva az ember gyakran egy veszélyhelyzetben.
2017. máj. 1. 10:17
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, múltkor feltettem ezen az oldalon egy kérdést, hogy az utcán egy férfi lefotózott, mit lehet ilyen helyzetben tenni és még én voltam az ostoba hülye az itteni férfiak szerint, mert hogy ez semmi, meg egyes hozzászólók szerint teljesen rendben van, ha egy lánynak az utcán beszólogatnak, mert az "nem fizikai bántalmazás".

Nem szeretek estefelé egyedül hazamenni pont az ilyen emberek miatt, mint akik ezen az oldalon szidják a női nemet.

2017. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban lévő nő nem járhat este egyedül az utcán??
2017. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem ezt nem befolyásolja a szingliségem. Ha lenne is párom, nem a testőröm és nincs mindig velem, hogy megvédjen.:)


Sok beteg dolog történik, persze, de nem tudja az ember elkerülni a bajt, szerintem emiatt nem éri meg "otthon maradni". Anno volt az a szatíros ügy a Margitszigeten, arra is csak azt tudtam mondani előtte, hogy "nem érdekel, jöjjön mutogatni, amíg tudok, addig úgy is futni fogok és küzdeni, ha meg az a forgatókönyv, hogy pont én legyek az, akiből áldozat lesz, akkor ez van", utána, mikor elkapták, akkor meg azért mentem nyugodtan, mert "ő már tuti nincs ott, ha más meg van rajta kívül, az meg tuti visszavett ezek után magából".


Egyébként akkor 16-17 voltam, este 9-hajnal2 körül jártam le futni a nagy meleg miatt, meg mert későn keltem mindig. Most is este megyek, sötétben hangulatosabb. Nekem inkább a szépség és az izgalom jut eszembe a sötétről, semmint, hogy valami igazán rossz történik. Túlgondolják ezt az emberek szerintem. Attól még, hogy ezt adják a tv-ben vagy előfordulhat, nem ez a jellemző. Eleve kevés olyan elborult elme létezik, aki képes "pont az én bolhaszaros életemet" veszélyeztetni. Én legalábbis hiszek abban, hogy senkinek sem érek meg x év börtönt. :) Ez nem így megy.

20L

2017. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem ezen kattogok, ha egyedül mászkálok este. De volt már olyan, hogy télen vártam a buszt, hosszú szövetkabátban meg farmerban és aki elment mögöttem, alámnyúlt... Borzalmas, hogy ezt így szabadon csinálják bárkivel, mindenféle következmény nélkül. Rengeteget olvasni olyanról is, hogy a lány/nő arra lesz figyelmes, hogy mellette a buszon maszturbál a férfi... Undorító az ilyen. Barátnőmet nem egyszer követték már hazáig mindenféle alakok, ő paprikasprayt tart magánál és évekig karatézott. Tényleg hihetetlen, hogy ez a jelenség nem kap elég figyelmet.
2017. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg szerintem ezt nem lehet elvárni egy férfitől. Egy nő tanulja meg megvédeni magát, hordjon magánál valanit, ami számára biztonságot ad, tanuljon önvédelmet, ne kísértse a sorsot azzal, hogy bemegy a gettóba, vagy ha gyanús alakot lát, menjen át az út másik oldalára legfeljebb. Rendben, hogy fizikailag gyengébbek vagyunk és egy férfi többet tehet egy ilyen helyzetben, de ahogy írtam is: nem lehet mindig mellettünk valaki.


Sosem vártam el a páromtól, mikor kapcsolatban voltam, hogy jöjjön elém vagy vigyen haza. Nagylány vagyok, ne legyen már az a szokásom, hogy este x óra után csak cipelni lehet... Szerintem ez gyengeség, a magam részéről legalábbis nagyot csalódnék magamban, ha ehhez is segítséget kérnék. Egy kapcsolat nem erre való.

2017. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, egyre inkább felértékelődik egy férfinak az a tulajdonsága manapság, hogy legyen képes megvédeni a párját? Sugározzon erőt és már a puszta megjelenésével riassza el az esetleges támadókat? Ezért lehet, hogy a túl vékony, vonalkód-alkatú férfiakat a nők nem kedvelik?
2017. máj. 1. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!