Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egyedül elmenni szórakozni, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Most költöztem egy új városba munka miatt. Egy hete lakom itt, és nem ismerek még szinte senkit. Mivel szingli vagyok így szeretnék ismerkedni lányokkal/nőkkel. Alapból én nem szoktam szórakozni/bulizni járni, de most kedvet kaptam.

Mivel mint írtam, h nem ismerek senkit, így egyedül fogok menni. Hogyan kell ezt tenni, hogy közben ismerkedni is tudjak? Ma szétnéztem a városban. Mivel nem vagyok egy Travolta és nem is szeretek táncolni így egyértelműen nem discóba vágyom. Kinéztem a Roncsbárt (Debrecen) napközben. Egész normális, igényes helynek tűnik. Szval hogy csináljam majd? Ilyenekre gondolok, minth üljel le a púlthoz, egy üres asztalhoz... Hogyan kell viselkednem, ha egyedül vagyok?

Köszönöm, h a hülye és gyerekes kérdésemre érdembeli válaszokat adtok! :)

Szép napot mindenkinek!



2017. máj. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Én is szoktam ilyeneket csinálni Pesten, nagyon jó ötlet. Én ugyan lányként. Egy egyedülálló pasi biztos, hogy felkeltené az érdeklődésem, hiszen titokzatos, hogy mit szeretne, mit keres ott. Ülj a pulthoz nyugodtan, kérj ki egy piát, valami whiskey-kola jó lesz, hogy ellazuljál. Nme kell erőltetni a beszélgetéseket, vagy jön helyzet vagy nem. Szóval ne legyél csalódott akkor sem ha egész este nem szól hozzád senki,d e te is kezdeményezhetsz már amikor kicsit erősebb a hangulat, azaz pezsgés van, vannak emberek. Nem ajánlom, hogy túl korán menj, mert el fog menni a kedved mert az elején kevés ember van és semmi hangulat. Úgyhogy bomba tippem hogy menj éjfél körül, vagyis már 11 körül elkezdhetsz piálni..de nehogy berugj, az nem vonzó!!
2017. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Mint írtam, nem nagyon szoktam bulizni. Illetve hát régen igen :)

Viszont már a piát sem bírom, és már nem is nagyon szeretem. A whiskyit kifejezetten nem :D Sörre gondoltam, de az nem túl divatos manapság, jól gondolom?

2017. máj. 17. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

Pontosan milyen helyekre mész lányként egyedül? Én is lány vagyok és én is mennék (szintén pesten), de nem tudom mit kezdenék magammal, meg azt sem mennyire biztonságos egy nőnek.


Kérdező én mikor még a barátnőimmel jártam kikapcsolódni sok pasit láttam akik egyedül voltak. Én azt vettem észre hogy kikérnek valami piát aztán járkálnak a helyen belül ide-oda:) Közben persze figyelik a lányokat, táncos helyeken odamennek táncolni. 1x volt egy srác szintén egyedül volt, ez konkrétan a Budapest Parkban történt, a barátnőm akivel voltam elment wc-re, a fiú meg kihasználta az alkalmat és oda jött hozzám beszélgetni. Így tudtam meg hogy egyedül van, jófej volt, kedves meg minden, elérhetőséget is cseréltünk a végén. Előre azért nehéz eltervezni hogy legyen, majd úgyis a helyzet alakítja a dolgokat.

2017. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem divatos? Minden második lány le van döbbenve, hogy férfi létemre nem szeretem a sört. Egyre divatosabb.
2017. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, 2-es kérdésedre válaszolva, én tudok vigyázni magamra, de azért ha lenne lányom nem engedném el egyedül az biztos. Rengeteg pasi akar valamit, odajönnek, dumálnak, és bizony amelyik erőszakosabb azt le kell pattintani elég határozottan. Főleg az ilyen zseb-dzsigolók szokták magukat nagyon menőnek érezni, és ők egyből fogdosni is akarnak, na őket le kell építeni gyorsan, meg azokat akik túlságosan rád vannak állva, mert az fura elsőre. Aztán vannak nagyon cuki fiúk, táncolunk, beszélgetünk, iszunk valamit, aztán ha látom rajta, hogy nagyon kanos, akkor odébállok valami kifogással (muszáj, mert csak egyre kanosabb lesz). Volt már olyan, hogy szórakozóhelyen ismertem meg nagyon normális srácot, sokáig randizgattunk, végül sajnos nem jött össze a dolog, de mindegy.

Kérdező! Ha se inni, se táncolni nem szeretsz, akkor nem tudom mi lesz veled. Miért szeretnél szórakozni menni? Lehet, hogy neked nem bárban, bulihelyen kellene ismerkedned. A sörrel sincs gond, én csak írtam valamit..én próbáltam egy tippet írni, de elég nehéz eset vagy őszintén szólva:) nem tudsz inkább az iskolában vagy a munkahelyen barátokat szerezni?

2017. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Kétségtelen, hogy nem vagyok könnyű eset. :D

A munkahelyemen jórészt csak férfiak dolgoznak, kevés a nő. Van pár egész normálisnak tűnő munkatárs, akikkel később biztosan jóban leszek, de ehhez idő kell. Én imádok sportolni (foci, sqash...) viszont itt még nem találtam társaságot hozzá, persze ez csak idő kérdése. Így, h már több mint egy hete ,csak dolgozom, vásárlom, alszom nagyon unatkozom. Ezért lett kedvem a bulihoz, hogy társaságban legyek. Ámde, ezt is egyedül tudom csak megtenni, ezért tettem fel ezt a kérdést.

Nem vagyok egy elveszett ember, de most sok mindenen kell alakítanom az életemben.

Régebben sokat buliztam, viszont már évek óta nem jártam, mert nem érdekelt. Ivással nincs gondom, csak a másnappal XD

Sajnos viszont botlábú vagyok, ezért sem táncos helyre szeretnék menni.

Egyébként tényleg veszélyesen hangzik, h egyedül mész így bulini Bpesten.

27F

2017. máj. 18. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tegyél magadra ami kérdéseket vet fel, és beszélgetést generál.

"-Mi ez a narancs a válladon?

-Jé, nézd már, észre sem vettem! Lehet, hogy most megmentetted az életemet, meg is ölhetett volna..!"

Nagyjából ilyesmire gondolok... Fura kalap, fura tárgy melletted, érdekes karóra. Egy Post-it a zakód hátuljára, és tesztelheted, ki az a kedves hölgy, aki figyelmeztet rá, kedvesen leveszi rólad.. Na jó ötlet? :D

2017. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!