Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlanátok?

Milyen cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy buliban kaptam cigit és eléggé tetszett. Pattintós volt, mentol meg valami gyümölcs (lila asszem) és W-vel kezdődött a neve.

Tetszett, lehet hogy vennék egy dobozzal de nem szeretnék ezzel a kérdéssel egy trafikos szemébe nézni :"D Tudtok segíteni, hogy mi lehetett ez?


Tudtok esetleg ajánlani hasonlót kb 1000 forintos ár körül?



2017. jan. 29. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Winston szerintem, de egyébként a trafikos azért van, hogy segítsen.
2017. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
West is lehet.
2017. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagyon nem ajánlom, hogy elkezd mert ha már most így tetszik akkor ha elkezded sose fogod tudni abbahagyni.
2017. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erdeigyümölcsös vagy narancsos Marlboro. 2 helyen lehet pattintani az egyik a mentol a másik a gyümölcs
2017. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még átgondolom hogy vegyek-e.
2017. jan. 29. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem lehet abbahagyni, csak eldöntés kérdése a testedet te irányítod.
2017. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elszívsz pár szálat, még nem leszel függő. Én csak reggel szívok el egy szálat a kávéhoz, meg este 1 vagy 2 szálat egy pohár Glenlivet mellé. Ezt 20 éve, de volt, hogy hónapokig nem gyújtottam rá. Amugy én arany Marlboro-t, vagy kék Lucky Strike-ot szoktam venni.
2017. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 A gond az, hogy a kérdező tudja a cigi hatásait, mégis szívni akarja. Éppen ezért, ha rászokik, az se fogja érdekelni. Nem akar majd leszokni róla, és nem érdekli őket, ha esetleg előbb belehalnak. Sokan vannak így.
2017. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
45%
Mondjátok már meg, hogy miért is kampányoltok és osztjátok az észt? Szerintetek nem normális, ha valaki dohányzik ugye?! Fogadjátok már el, hogy van akinek igen kellemes egy cigaretta elszívása. Ha az illető nőnemű akkor pedig kifejezetten szexi is tud lenni:) nah jöhetnek az oltások! jó napot
2017. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Had döntse el mindenki el maga, hogy akarja e szívni, avagy sem. Nekem jól esik a reggeli kávéhoz egy szál, ahogy este is a whisky mellé. Napközben nem kivánom, és nem gyújtok rá. Sokan vannak így, mint én. Sokan egész nap szívják. Az Ő dolguk. Mindenki tisztában van vele, hogy nem egészséges. Rengeteg orvost, biológust ismerek, aki dohányzik, pedig Ők tényleg tudják, hogy mi a helyzet. Nem akarok senkit rábeszélni, és lebeszélni, döntse el mindenki maga.
2017. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!