Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá szüleim,...

Hogyan vegyem rá szüleim, hogy elmehessek erre a bulira? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye most lett vége az évnek, én most ballagtam nyolcadikból. Egyik haverom szervez egy házibulit, amire sok ember lesz meghívva, köztük sok ismerősömmel és haverommal. Vasárnap lenne ez a buli, viszont félek felvetni szüleimnek, mert tudom, hogy nemleges választ kapnék. Nagyon féltenek engem, mert a testvéreim közül én vagyok a legkisebb és ráadásul lány is... Csak nem értem miért nem bíznak bennem? Pedig a házigazda srác apja is tud a buliról, mégis megengedi a saját fiának, hogy megtartsa a buliját... Adtok tippeket? 14/L

2017. jún. 24. 00:23
 1/2 anonim válasza:
70%

Menj el! Jó tudom, hogy ezzel nem segítek sokat, de az számít, hogy te jól érezd magad. Szüleid is biztos voltak fiatalok. 16/f ;)

Ja, és 14 évesen már nem vagy olyan kicsi, mondd nekik, hogy ez 1 házibuli lenne, sok ismerőssel, vigyáznának rád és neked ez sokat jelentene ha elengednének.

2017. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj
2017. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!