Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti komolyan azt...

Radics Peti komolyan azt hiszi, hogy amit csinál, az társadalom kritika?

Figyelt kérdés

Megnéztem pár videóját, mindegyikben elsüt legalább egy meleggel kapcsolatos "poént".

Az nem göbre tükör mutatás, hogy felolvas néhány kommentet elváltoztatott hangon, majd öngyilkossággal viccelődik.

Az egész csatornája egy hányadék, ez egy dolog. De az, hogy ő egy videó alatt azt állította, hogy amit csinál társadalom kritika, és hogy az emberek ezt el is hiszik... (egy rant videó alatt írta)

Valaki mondja már meg, hogy hol van benne társadalom kritika



2017. jún. 24. 23:52
1 2 3 4
 1/35 gnoomage ***** válasza:
72%

Rengeteg videóban kifigurázza a társadalom szerinte és rengeteg ember szerint is rossz fajtáját.


És csöppet sem hányadék, attól, hogy valami nem tetszik neked, még lehet jó, pont mint pl a zenében.

2017. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%

Pont azért társadalomkritika, mert akikről szól, azok nem is veszik észre magukat, hogy mennyire szánalmasak.

Szóval rossz hírem van számodra...

2017. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%

Nézd haver..ha már így a melegséget felhoztad: én meleg vagyok, ennek ellenére mégis nézem Peti videóit, mert én nem gondolom azt hogy amit a paródiákban mond azt komolyan is kell venni..igen, sok hülyeséget mond a buzulásról, de például a facebook idióták 5. részét ha megnézed, máshogy fogsz viszonyulni a videóihoz(én legalább is)

Nem tudom mely videóit láttad, mert egyébként k*rv*ra tele van társadalom kritikával..:D

https://www.youtube.com/watch?v=kXV7jso5kfc ez mi ha nem társadalom kritika? csak mert szerintem vitathatatlan..


https://www.youtube.com/watch?v=fx9nSMTtlds ez mi ha nem az?


https://www.youtube.com/watch?v=-_qU7RBnvIA ez mi ha nem az?


vagy a hitler tanár úr?

2017. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
46%

De az.

Csak akikről szól, azok pont nem veszik észre.

2017. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Az amelyikben mondja, hogy milyen nehéz a melegeknek és ettől nem lesznek buták? Ott is rögtön hozzá teszi, hogy "nem ..., hanem meleg". Ha csak egyszer mondana ilyet, nem érdekelne, de kb minden részében ez van,mert ennyit tudd. A family guy vagy az s park társadalom kritika, de ez egy gusztustalan ember hányadéka.
2017. jún. 25. 10:33
 6/35 gnoomage ***** válasza:
55%
Éééértem, figyelj... ne rakj ki ilyen kérdést, ha nem fogadod el a választ. Négyen leírtuk ugyan azt, de te meg se hallod, akkor inkább legyél el a véleményeddel...
2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
59%

Ennek köze sincs a társadalomkritikához.


Ha társadalomkritikát akarsz nézz Puzsér Róbertet.


Csak a proli tömeg hiszi azt, hogy ez társadalomkritika, de ez valójában közhely: hiszen nem mond újat, ezt mindenki tudja, ez az emberek többségében már megfogalmazódott.

2017. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

South park többször is megbánthatott volna, de ahelyett, hogy vérig sértődöm, mosolyogtam rajta, hogy ez tényleg így van. Na az társadalom kritika, ellenben Radics Peti színvonalát bárki képes lenne tartani. Nincs semmi mögöttes tartalom. Ne mondjátok, hogy azért nem látom, mert igaz rám...ez butaság. Érdekes, hogy a sorozatokban értem a célzást, de egy vulgáris paraszt videó mögött nem látok értelmet.

De ha én nem látom, mondjátok el, hogy mit kellene, ne csak a videót küldjétek el.

2017. jún. 25. 16:51
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

talán nem kellene vele foglalkoznod!?

az én sem értem egyébként, ha nem fogadod el a válaszainkat, hanem csak mondod a saját dumádat akkor minek teszed fel a kérdést? csak mert számomra ez inkább provokáció mint kérdés..

2017. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert gusztustalan, hogy sokan rajonganak érte. Ha egy sima féreg lenne, nem érdekelne, de ő egy már már híres féreg.
2017. jún. 25. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!