Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti komolyan azt...

Radics Peti komolyan azt hiszi, hogy amit csinál, az társadalom kritika?

Figyelt kérdés

Megnéztem pár videóját, mindegyikben elsüt legalább egy meleggel kapcsolatos "poént".

Az nem göbre tükör mutatás, hogy felolvas néhány kommentet elváltoztatott hangon, majd öngyilkossággal viccelődik.

Az egész csatornája egy hányadék, ez egy dolog. De az, hogy ő egy videó alatt azt állította, hogy amit csinál társadalom kritika, és hogy az emberek ezt el is hiszik... (egy rant videó alatt írta)

Valaki mondja már meg, hogy hol van benne társadalom kritika



2017. jún. 24. 23:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalos IQ teszt alapján 125 feletti az IQ-m 16 évesen, és utálom Radics Petit. Legalábbis régebben néztem, még a potter albert korszakában. De azóta csak egy unalmas mainstream szar videós lett belőle.
2017. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31: Igen, azt én is elismerem hogy az újabb videói (FB idióták) erőltetettek, de az nem kérdés hogy a szinkronparódiák korában az egyik legegyedibb videós volt. Nem is tervezte hosszúra ezt az FB idióták sorozatot, de az emberek nagyon megkedvelték ezért kénytelen volt folytatni, úgymond a saját csapdájába esett, ugyanis az emberek mostanra egybeveszik a nevét a Facebook Idiótákkal :/ Az egyik részben is (igen azért egyszer megnéztem az összes FB idióták részt ezt beismerem) az volt hogy egy csaj kiírta hogy ő a kedvenc videósa és imádja amit csinál, erre utána azt hogy a szinkronparódiái fosok voltak és a FB idióták miatt van ekkora sikere csak. Hát ezt részben magának köszönheti mondjuk. Azt meg már abszolút túlzásnak tartom hogy mostanra még filmet is csinált kifejezetten egy ilyen FB idióták kedvéért...
2017. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Krate válasza:
Szerintem te részben irigyled őt amit az előző commentedben meg is említed :ha sima féreg lenne nem érdekelne de ő híres szóval te nem azért haragszol rá mert szerinted féreg hanem mert híres ! De én nem akarok vitát de hogyha neked nem tetszik mért nem nézel mást ? Nekem is van ezer video ami nem tetszik és nem nézem nem magyarázok mert lehet , hogy másnak meg tetszik! Mem is értem , hogy miért baj az neked ,hogy sok embernek tetszik, akkor te gondoldd azt magadnak ,hogy sok a hülye de csak auzért ne szíd mások előtt akik szeretik őt ,hogy vita legyen!Értem én ,hogy te nem szereted de akkor hagydd a francba és nézdd azt amit viszont szeretsz! Igenis van egypár videoja amiben közvéleményt mutat be de a legtöbb nem ilyen ! Azért mert ő viccelődik nem pedig vitatkozik ! Ez olyan mintha azt mondanám ,hogy a kakas béna mert csak magot eszik ! Igen ő magot eszik de ezen te nem változtathatsz ő magevő és kész ha nem tetszik nézdd a disznót mert ő mást is eszik !(az útóbbi mondat csak egy példa volt)
2017. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Krate válasza:
Szerintem már ő maga is beismerte ,hogy kár volt szídnia mert hogyha normális kritikát írt volna nem olyat hogy híres féreg amit azóta sem indokolt meg akkor megértettem volna. De így hogy csak szídni tudta ... Nekem annyi kérdésem lenne a kérdezőtől ,hogy azért nem szereted Radics Petit mert neked kellett az idiótát eljátszanod a facebook idiótákban?
2017. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 he? válasza:
2017. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!