Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti komolyan azt...

Radics Peti komolyan azt hiszi, hogy amit csinál, az társadalom kritika?

Figyelt kérdés

Megnéztem pár videóját, mindegyikben elsüt legalább egy meleggel kapcsolatos "poént".

Az nem göbre tükör mutatás, hogy felolvas néhány kommentet elváltoztatott hangon, majd öngyilkossággal viccelődik.

Az egész csatornája egy hányadék, ez egy dolog. De az, hogy ő egy videó alatt azt állította, hogy amit csinál társadalom kritika, és hogy az emberek ezt el is hiszik... (egy rant videó alatt írta)

Valaki mondja már meg, hogy hol van benne társadalom kritika



2017. jún. 24. 23:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
47%
Hivatalos IQ teszt alapján 100 fölötti az IQ-m, még is szeretem Radics Peti munkásságát... ilyenkor mi van?
2017. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem kell feltétlen komolyan venni mindent amit mond, Radics Peti a való életben egy intelligens ember, a videók kedvéért és az emberek szórakoztatására van ilyen stílusa YouTubeon. Az más dolog, hogy ha te CSAK azt látod benne hogy ez káromkodás és sértegetés... egyébként meg ahogy az előzők is írták, komolyan nem értem hogy ha ennyire semmibe veszed a válaszokat és ennyire véded a magad igazát akkor minek teszel föl ilyen kérdést? Ez valóban provokáció. Egyébként meg nem vagyok hatalmas Radics Peti fan mielőtt ezzel vádolnál, csak megnézem a videóit ha unatkozom pl. és szerintem semmi olyan nincs benne amit komolyan kéne venni. De azt nem szeretem amikor az emberek anélkül állítanak hamis dolgokat valamiről vagy valakiről hogy jobban utána járnának a dolgoknak.
2017. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
21-es...az a normális, ha 100 felett van az iq-d, szóval büszke lehetsz magadra XD Ezzel inkább csak lejárattad magadat. Mintha azzal dicsekedél, hogy átlagos vagy.
2017. júl. 14. 14:18
 24/35 anonim ***** válasza:

"21-es...az a normális, ha 100 felett van az iq-d, szóval büszke lehetsz magadra XD Ezzel inkább csak lejárattad magadat. Mintha azzal dicsekedél, hogy átlagos vagy."


100 FELETT jelenthet 120-at is, csak mondom ;) És nem, nem az a feltétlen normális ha 100 felett van az IQ-d, a 95-105 közötti az ideális intelligenciaszint. Egyébként meg a 22-es válaszomból semmit nem kifogásolsz?

2017. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Azt meg pláne fel nem fogom hogy miért baj ha valaki átlagos... ez az "ami átlagos az rossz" az elitisták gondolkodásmódjához tartozik.
2017. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Most komolyan ezzel jössz? Nem is kellek én ide, beégeted magadat is. Annyit mondtam, hogy milyen gáz, hogy ezzel próbálsz felvágni, erre most megpróbálod kiforgatni a szavaimat? Ezzel csak engem igazolsz. Radicsot tényleg csak i.ioták nézik. Élő példa vagy.
2017. júl. 14. 16:09
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

Jó rendben, mivel ebből már sehogy nem jövök ki jól beismerem, hogy a 21.-est hiba volt kijelenteni, mert tényleg semmi köze ehhez és nem valami értelmes gondolat. De azért kikérem magamnak, ugyanis nem vagyok idióta csak azért mert nem értek veled egyet, és azok se akik nézik Radics Petit. Kezdjük elölről az egészet:

-Radics Peti valójában egy intelligens ember, és csak a Youtubeon van ilyen stílusa, nem tudom tudod e, de Radics Peti kórházi alkalmazott és egy gimnáziumot végzett, művelt ember

-A paródiái NEM csak káromkodásról szólnak, és egyébként a melegekkel kapcsolatos dolgokat sem gondolja komolyan, sőt, mi több, egyik videójában mondta hogy nincs abban semmi szégyellnivaló, hogy felvállald másságodat

-Bár azon emberek akik újabban ismerték meg a nevét (2016 ősze körül) egybefüggővé tették a Facebook idióták sorozatával, de nem ez Radics Peti védjegye: Radics Peti 2011 óta szinkronparódiákat gyártott, amiket rendkívüli precizitással, pontosan szinkronizálta hangját a szereplők hangjaival, kb ugyanannyit beszélt mint a szereplők, szájmozgásokhoz a hangok/érzelmek passzoltak és mindemellett saját maga változtatta a hangját, nem beszélve arról hogy még a 20+ részes paródiáinak történetei egybe is függnek

Az tényleg csak más téma hogy sokan rákaptak a Facebook idióták sorozatára és egybehozták a nevét ezzel, de beismerem hogy nekem se tetszett annyira hogy ennyien követelték tőle hogy legyen újabb és újabb fb idióták részek legyenek, ugyanis ez kicsit már nem is emlékeztetett régebbi énjére.

Lehet hogy neked nem tetszik hogy sokan ennyire rákaptak erre a stílusra amit ő képvisel, de ez valójában nem olyan egyszerű mint hinnéd. És még egyszer kiemelném mielőtt arra gondolnál hogy NEM vagyok hardcore Radics Peti fan, de nincs semmi problémám a munkásságával, és ha rossz kedvem van például engem meg tud nevettetni. És nem érzem magam idiótának csak azért mert tudok nevetni rajta, köszönöm.

2017. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Egyébként ahogy elnézem a kérdés leírását amikor megemlítetted hogy "Az nem göbre tükör mutatás, hogy felolvas néhány kommentet elváltoztatott hangon, majd öngyilkossággal viccelődik. " pont erről beszéltem, nem akkor fedezted föl az ő csatornáját véletlenül amikor pont elindította ezt az fb idióták sorozatot? Csak mert mint mondtam, neki nem ez a védjegye, igazából csak 1-2 részt szánt belőle, de amikor látta hogy nagyon tetszik az embereknek, akkor kezdte el sorra gyártani és így sajnos mára sokaknak az fb idiótákról jut csak az eszébe a neve... hidd el, többről szól a munkássága mint erről.
2017. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
71%
"Radicsot tényleg csak i.ioták nézik. Élő példa vagy." És egyébként feltétlen muszáj általánosítani állandóan? Azzal hogy ennyire ki akarsz tűnni a tömeg hülyéből csak azt bizonygatod hogy te is egy vagy ha általánosítasz meg előítéleteid vannak... mond nyugodtan hogy kiforgatom a szavaidat, először te is azt csináltad velem, a hülyébbik válaszomba kötöttél csak bele (amit egyébként részben viccnek szántam), a szépen megfogalmazottba semmi kifogásod nincs, ezzel bizonyítod hogy csak provokálás a kérdésed. Azt meg már pláne nem értem, hogy minek cenzúráztad ki az "idióta" szót, nincs ebbe semmi tiltott...
2017. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 schwagy ***** válasza:
100%
Én válaszomat se kommentálta.Egyértelmű provokáció a célja.
2017. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!