Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a horror sztorim?...

Milyen a horror sztorim? Bocsánat ha rossz témába írom ki.

Figyelt kérdés

figyelem: Ez a történet semmibe se fedi a valóéletet, erre értve hogy csak kitaláció szerepel benne. A terjesztés joga szabad a történetnek, de a magáénak mondása nem. Kellemes olvasást:):D

A lelketlen.


Mi volt ez. Nem tudom, de hallom a hideg lépteit a konyhalapokon. Mely egyre hangosabb és közeledik. A bajt és a veszélyt híresztelve érkezik. Kinyitja az ajtót s belép a szobába, én csak az ágy alól figyelem őt. Kezei és lábai mint az emberré. Elhidegült testrészei szürkék és a földel van összekoszolódva... Bejön az apám, nem látják, nem halják egymást. Mind a ketten engem keresnek. Hisz az egyik megakar menteni. Apám erőszakkal kihúz az ágy alól a kezében késsel... Ekkor az elhidegült halott anyám rátámad és kiabálja: Fuss!!



2017. jún. 25. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ebbe mi a horror?
2017. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

HeJesírásod szintjének megfelelő.

Fogalmazásodon is van még mit csiszolnod.

2017. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas ._. Bár a folytatást szívesen elolvanám, viszont semmi ijesztő nincs benne, sőt még szívmelengető is, hogy a halott anya meg akarja menteni a gyerekét. Az a fordulat tetszik benne, hogy nem a lény a "gonosz", hanem az apa. Ha csiszolsz rajta szerintem egész jó story lehet belőle. :)
2017. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csicsky ***** válasza:

Én így írnám:


Lépteket hallok. Hideg, kimért lépteket. A konyhából jön. Nem értem. Ki lehet a konyhában, mikor biztos vagyok benne, hogy senki sincs ott? Éjnek idején, hirtelen, váratlanul csak úgy megjelenik valaki? Hogy lehet ez? Az ajtóhoz közeledik. Minden porcikám remeg, miközben az ágy alatt megbújva óvatosan kilesek a lelógó takaró alól. Lenyomja a kilincset. Nyílik az ajtó. A szívem a torkomban dobog. Nem kapok levegőt. Belép. Üvöltenék a félelemtől, de nem jön ki hang a torkomon. Lassan közeledik. Szürke, emberszerű lény. A rátapadt földtől szinte nem is néz ki embernek. Hirtelen egy hideg fuvallat az arcomba vág. Már szinte nem is vagyok magamnál. És akkor! Egy fénycsóva vetül be az ablakon át. Egy pillanatra megvilágítja. A váratlan felismerés teljesen letaglóz: az anyám! Az anyám, aki kísértetként felém közeledik...


Hirtelen nyílik a másik ajtó. Az apám lép be. Megáll. Semmit sem vesz észre az egészből. A nyitott ajtón beszűrődő fényben látom a kést a kezében. Az arcát nem látom, de érzem a belőle kisugárzó elszánt, kegyetlen erőt. Körülnéz. Engem keres. Majd biztos léptekkel elindul az ágy felé. Lehajol, benyúl, elkapja a karomat és egyetlen mozdulattal kiránt. Felemel. Mintha csak egy tehetetlen zsák lennék. Nem tudok védekezni...


Hirtelen megmerevedik. A torkára fonódó kezet csak én látom.


A folytatást rád bízom.

2017. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. 4-es te viszonylag hamar lelőted a sztoriba a poént amit a végére szántam hogy az anyja a lény
2017. jún. 25. 10:23
 6/12 A kérdező kommentje:
És nemtudod mit ir az első pár válaszoló a helyesírási hibákra amikor word-be csináltam és javította közbe:D
2017. jún. 25. 10:25
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

attol meg lehet benne hiba...


ez nem szimpla horror

ez valami fantasy-zombi val kevert horror

nincs benne sok erdekesseg

2017. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Csicsky ***** válasza:

Amit írtam, az csak egy lehetséges megoldási forma. Ezt igen sokféleképpen meg lehet írni, attól függően, hogy mire akarod helyezni a hangsúlyt.


Amúgy küldtem egy „gyűjteményt“ privátban (tanácsok, szakirodalom, linkek, tesztolvasók, könyvkiadás, stb.). Ez egy válogatás, aminek az összeállításában többen besegítettek és itt majdnem minden megvan, amire szüksége szokott lenni egy kezdő írónak, vagy hobbiból írogatónak (linkek, tanácsok, szakirodalom, tesztolvasók, könyvkiadás, stb.) ahhoz, hogy az írással könnyebben boldoguljanak.

2017. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csicsky ***** válasza:
Az előző válaszomban a duplázás nem volt szándékos.
2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

peldaul a halják ot mar a ellenorzonekbis javitania kellett volna hallják ra

a megakar t is meg akar ra

ezen kivul magyartalanul van sokminden

veszok sincsenek

2017. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!