Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hasznos dolgokat...

Milyen hasznos dolgokat csináljak a szünetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem arra irányulhat, hogy mit csinálhat egy majdnem 18 éves lány a szünetben. Az elmúlt 3 hétben pihentem, főztem, olvastam és sokat neteztem, filmeztem. Azaz kipihentem az év közbeni hajtást, regeteg tanulást a jó jegyek érdekében. Az évvégét jól zártam, ezért engedtem meg magamnak ezt a 3 hét pihit. Közben tavasz óta csinálom a jogsit is, heti 2-3x megyek vezetni is. Milyen értékes dolgokat csinálhatnék még, amiktől hasznosabbnak érzem magam? Örülnék, ha írnátok/írnának néhány hasznos tippet. Nem a keativitásom hiánya ösztönzött erre a kérdésre, csak a többi oldalon olyanokat írtak, hogy varrás, hímzés...ezeket én nem szeretem. Előre is köszönöm!

2017. júl. 5. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Witcher 3
2017. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi...:D
2017. júl. 6. 09:23
 3/5 anonim válasza:
Azt lenne érdemes átgondolni, Te mit szeretnél? Látod a korábbi tippek nem voltak jók, mert azokat nem szereted. Gondold át, mi tölt fel Téged, mi az érdeklődési köröd, hobbid? Ha ez mgvan, jönni fog a válasz is;)Látod más nem tudja, csak Te mit is szeretnél igazán.
2017. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lipton18 ***** válasza:
Sportolj valamit, bicajozz, ússz, lovagolj, vagy amilyen sport érdekel. Csináld meg a nyelvvizsgát valamelyik nyelvből, vagy csak kezdj el gyakorolni rá. Végezz egy kis házimunkát, takarítás, ilyesmi. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2017. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. júl. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!