Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális hogy 20 évesen nincs...

Normális hogy 20 évesen nincs kedvem bulizni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és van egy több éves komoly kapcsolatom. A barátnőim minden hétvégén buliznak, iszogatnak és mindig hívnak engem is de valahogy úgy érzem, hogy nekem nincs erre igényem. Régebben sokat buliztam én is, de mióta komoly kapcsolatom van már más tölti ki az életem és a bulizás már nem okoz akkora örömöt mint pár éve... A barátnőim viszont szomorúak hogy szinte sosem megyek velük, van hogy meg is haragszanak rám emiatt, azt mondják ez nem normális hogy egy korombeli lány nem vágyik bulizni, szerintük penészvirág vagyok. Ez fura hogy ilyen fiatal vagyok és mégsem csábít az éjszaka? Nem akarom megbántani a barátnőimet, de kényszerből se szeretnék elmenni.

2017. júl. 8. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz, amugyis a bulizoknak a fo celja altalaban egy egyejszakas vagy ismerkedes szokott lenni. Mivel parod van, teljesen megertem, hogy kihagynad es o nagyobb oromet okoz neked. Baratnoid meg nem normalisak, ha ilyenen kepesek kiakadni es peneszvirag jelzovel latnak el.
2017. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ilyen erős a birkaszellem a fiatalokban? Nem akarsz menni? Akkor ne menj, ez ilyen egyszerű, nem értem, mit kell ezen ennyit agonizálni. Más programot nem tudsz csinálni a barátnőiddel? Biztos, hogy ők valóban barátnők?
2017. júl. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valakit nem csábít, mert nem szórakoztatja, nem érdekli. Téged már nem izgat.


Aki ilyet mond rád amit mondtál nem igazi barát, ha komolyan gondolja legalábbis.

Ha csak bulikba hívnak, de nem beszélgetnek veled komoly dolgokról is, nem is ismernek, vagy nem akarnak, vagy nem akarják tudomásul venni, hogy nem mindenki rajong azért amit ők szeretnek.

Próbálj velük beszélni, ha tényleg a barátaid megértik, és attól még szeretni fognak.

2017. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!