Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a rajztudásom?

Figyelt kérdés
Első óta járok művészetire, a rajzaim viszonylag jók, de szeretném magasabb szintre emelni a rajztudásom.

2017. júl. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell rajzolni. Nagyon-nagyon sokat. Nem troll vagyok, komolyan mondom.
2017. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha van időm, akkor rajzolok. De sajnos minden rajzom ugyanolyan, nem fejlődök. Azért is jó lenne fejlesztenem, mert lehet, hogy ezen az úton megyek tovább tanulni, de az persze még nem biztos.
2017. júl. 14. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én rajzaim is jók, és az elsőnek adok igazat, nagyon sokat kell rajzolni. Ajánlanám még a jobb agyféltekés tanfolyamot. Képről rajzolsz? Ha nem, akkor mindenképp rajzolj úgy is! Egy ideig nekem is mindig ugyanolyanok voltak a rajzaim, de a Bloki.hu-n ismerősöm (Végh Zita, keress rá a facebookon!) azt mondta "minden pici részletre figyelni kell, attól lesz élethű!" És ezt a tanácsot megfogadtam, a képet mindig felnagyítottam, amit rajzolok, és nagyon részletesen lerajzoltam. Sokkal jobb lett! Remélem segítettem.=) Sok sikert!
2017. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a segítséget! :)
2017. júl. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!