Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nyári...

Mit csináljak, ha a nyári szünetben unatkozom? 14/L

Figyelt kérdés

Elég sok programom szokott lenni, de az utóbbi napokban kevesebb ezért mostanában sokat unatkozom.

Esetleg valaki tudna nekem mondani jó unaloműző dolgokat?

Előre is köszönöm.



2017. júl. 15. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifestő. Meglepően könnyen elvonja az ember figyelmét.
2017. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy király számítógépes játékot - meglátod, repülni fog vele az idő! Tudok jobbnál jobbakat, és nekem mindig beválnak :))))))))) Tyrian, City of Doom, Non Human, Tristania 3D, és sok más.
2017. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokszor én is így érzek.

Keress YouTube-n videókat, ott akár órákat is el lehet így tölteni. Ha meguntad, akkor mondjuk kreatívkodj. Keress ilyen papír dekorokat, pl. Origamizz. Nyár van, dabd fel a szobádat! :D Higgy nekem, ha kézműveskedsz, azzal elmegy az idő, ráadásul pontosan tudod csinálni, oda tudsz koncentrálni.


De ne az Eiffel-tornyot akard kirakni fogpiszkálóból. Elkezdhetsz rajzolni is. Rajzolj egy alakot, és mandalázd ki! :D Ha beleunsz se hagyd abba. Én pl. a felénél megunom, de nem hagyom abba. Mikor befejeztem nagyon fáradt vagyok, viszont egy rendkívül szép alkotással vagyok gazdagabb, és 3 órával kevesebbet unatkoztam! Próbáld ki!


Egyébként attól függsz hol élsz, de mostanában vannak fesztiválok, rendezvények. Azokat is érdemes megnézni a barátokkal! Mostanában még kedődnek táborok, azokat is érdemes megnézni.


Apropó barátok. Szervezzetek bulikat! Vagy menjetek sétálni, fagyizni, boeling, gokart, van ilyen lehetőség. Nem a legolcsóbb de élmény, az biztos. :D Ha nem akartok költekezni, akkor ottalvós buli! Moziba is el tudtok menni.


Esetleg valami strand nincs a közeledben? Ott nagyon jól el tudnál időzni!


Nem szoktál sportolni? Remek az idő, ráadásul formába hozod magad.


És egy utolsó: tudom ez furin hangzik. De higgy nekem! ;)

Mi lenne, ha tanulnád a jövő évi anyagot. Átolvasod, felírod a nehéz dolgokat, és ezzel nem hogy telik az idő, de pl év közben-re nagyon sok időt megtakarítasz. Nyáron beletanulsz(!) az anyagba, így mondjuk ősszel ha hazaérsz a suliből 30 perccel kevesebbet tanulsz. (Nem megtanulod az egész évit, csak beletanulsz. Hidd el, segíteni fog!)


Hát, elég hosszadalmas lett. :D De remélem találsz valami hasznosat!


Kellemes nyarat! :D

13/l

2017. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írás közben szólt a zene és vannak helyesírási hibák, úgyhogy bocsi! :)


Egyébként tudom javasolni azt is, hogy kezdj el táncolni. Mondjuk a kedvenc zenédre! :D


Utolsó voltam 13/l ;)

2017. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!