Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a blogomr...

Torma kérdése:

Mondanátok véleményt a blogomról? Az építő jellegű negatív kritákat is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

A dolog még gyerekcipőben jár. Nem sok bejegyzés talaálható az oldalon, és sajnos egy időre, egyéb elfoglaltságok miatt nem tudtam rendszeresen frissíteni. De most, hogy már több a szabadidőm, újra bele vágtam.

Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy szerintetek van e értelme folytatni.



2017. júl. 30. 09:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Hoppsz! A nagy sietségben elfelejtettem betenni a linket. :)

Ezer bocsánat!

Tehát a link: [link]

2017. júl. 30. 09:55
 2/9 Yrázimá válasza:
100%

Az 1.rész elolvastam, semmi belszólásom nincs.

Egyébként én a Google+hoz kapcsolt Bloggert szokram használni. Nem mondom hogy állj rá át, de minden képp nézd meg, mert én negítvat még nem tapsztaltam feléje.

2017. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácst!😊
2017. júl. 30. 19:44
 4/9 A kérdező kommentje:
*tanácsot*
2017. júl. 30. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre szintén csak az első részt olvastam el, ami alapján nekem kifejezetten szimpatikus. A blog kinézete igényes (nem egy undorító, giccses, csillogó gifekkel telehányt ótvar okádék, de nem is túl minimalista), a tartalom szintén. Ha nagyon bele akarok kötni, a következő két apróságot említhetem meg:

"A nap már kezdett hanyatlóban lenni" --> ez így nekem rettentő furán hangzik

"különböztek az embereknél" --> inkább az emberektől

Ezek viszont tényleg lényegtelen dolgok. Összességében tehát gratulálok, valószínűleg később is olvasni fogom a blogot, ha folytatod.

2017. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! A negatív észrevételeiddel egyet értek. És javítani is fogom.
2017. aug. 1. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén nem olvastam belőle sokat, mivel nekem már eleg késő van (de ugye ilyenkor kell rátalálnom a gyakorira...), viszont amit eddig el sikerült olvasnom, az tetszett! :) Csak így tovább!
2017. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, ezt kihagytam: kellemesen csalódtam a blog kinézetében és az írásmódban is. :) Igényes, nem az a borzalmas fajta, amiket általában kiraknak ide a kérdezők.
2017. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! És azt is, hogy rászántad az időd.
2017. aug. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!