Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik tv csatornát érdemes...

Melyik tv csatornát érdemes nézni ahol jó filmek vannak?

Figyelt kérdés

annyi filmes csatorna van már. Melyiken vannak jó horror filmek is.


Soroljatok fel jó párat.



2017. aug. 13. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdemes tv-t nézni.
2017. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Paramont (nem tudom jól írtam e), Mozi +, Film +, Super tv 2, Hbo, Viasat 3, Stb. Csatornák se éri meg nézni.


hogyhogy, nem érdemes nézni filmes tv csatornákat?

2017. aug. 13. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a HBO-t megéri, de a tartalomszolgáltatás jövője (lassan már jelene) a Streaming. Netflix, HBO Go, Hulu, Amazon Prime, Crunchyroll stb. Azt nézel, amit akarsz, akkor, amikor aráérsz és kevesebb vagy semennyi reklámmal. Minden másra ott a Youtube.
2017. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mikkor szünnek meg az összes tv csatornák?


Nem tudom miért kell ennyi filmes csatorna, én azokat ami megy a tvben horror filmek mind láttam és meg is vannak torrent oldalról.

2017. aug. 13. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokára. Az idősebbek részéről még van igény a TV-re, így még jó pár évtized benne van a médiumban. Viszont szerintem ahogy az idősebb generációk kikopnak, majd a TV jelentősége is csökken.
2017. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tv Go is jó?
2017. aug. 13. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor utoljára néztem, az a TV műsort engedte nézni PC-n vagy telefonon/tableten tokkal-vonóval (reklámblokkok, kötött műsorrend), kivéve például élő sportközvetítések. Szóval gyakorlatilag akkor még semmiben nem különbözött a TV-től. Így én elég redundánsnak éreztem. Hogy azóta gatyába rázták-e, nem tudom.
2017. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tv Go-n is lehet nézni filmet amik tvben nincsenek.
2017. aug. 13. 12:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Néztem a YouTubon videót a Tv Go-ról, hát nem jön be. Akkorok filmet kölcsönözni még az is pénzbe kerül.
2017. aug. 13. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!