Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan merítsek ihletet?

Honnan merítsek ihletet?

Figyelt kérdés
Hali. Az egyik fő hobbim amit szeretnék komolyabb szintre fordítani az a Rap, de kevés ihletem van. Van pár kész 3-4 perces szövegem és sok foszlány mert kb 4-8 sor után kifogyok az ötletből. Elég jó szövegeket írok ha elkapom a fonalat, de sajnos ez ritkán van. Amióta az eszemet tudom Hip Hop-ot hallgatok és bosszant, hogy gyorsan kifogyok az ötletekből. Honnan merítsek ihletet?

2017. aug. 26. 02:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én verseket írok és engem általában a képek inspirálnak. Vagy más versek. Meghallok egy mondatot, ami tetszik és továbbgondolom.
2017. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem szabad erőltetni...

Mármint a versek a rap szövegek azért születnek meg, mert az alkotó közölni akar valamit amit megtapasztalt vagy azt amit meg akar valósítani szóval az milyen már, hogy direktbe akarsz írni valamit valami alapján...

Úgy az igazi ha jön magától és azért írod le mert így akarod feldolgozni magadban. Ezért se szeretem ezt az új stílust a magyar rapben a sok hangtorzító meg ugyanazok a tartalmak más-más címmel... Tömeg.

Jobban érdekel az egyén világképe egy adott dologról legyen az akár egy ceruza a tolltartóból(most csak mondtam valamit nem akarok előadókkal példázni)

2017. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményt :)
2017. aug. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!