Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen színdarabot javasolnáto...

Milyen színdarabot javasolnátok egy olyan embernek, aki nem szeret színházba járni? Van olyan darab, ami megváltoztatná a véleményemet? (Budapesten belül)

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyjából 1 évvel ezelött,meg nem fordult volna a fejemben,hogy rövid időn belül élni - halni fogok egy színházjegyért.

Tavaly Szeptember vége környékén édesányám hazaállított 2 db jeggyel. Mikor megnéztem,melyik előadásra szól,minden életkedvem elment. Rómeó és Júlia. Úgy voltam vele,hogy minek ezt megnézni,tudom miről szól,halálra fogom magam unni,és,hogy ez egy musical amit én nem vagyok hajlandó megnézni.

Aztán Októberben kénytelen voltam menni. Önmagában amikor odaértünk már elvarázsolt az Operettszínház hangulata,meg kinézete ( voltam mát azelött is ott,de valahogy soha nem figyleltem rá különösebben) Elfoglaltuk a helyünket,és elkezdődött az első felvonás. Hát én már az első 5 percnél szerelmes lettem a darabba és egyszerűen oda meg vissza voltam az összes dalért benne.Soha nem éreztem még olyat,egy színházi előadás után,mint akkor. Elkezdett érdekelni ez a Musical téma néztem a darabról videókat,megismertem belőle a színészeket, és egyre többet akartam színházba járni. Egyszóval. A Rómeó és Júlia musical gyökeresen megváltoztatta a véleményemet erről a témáról.


Miután nem tudom,hogy hány éves vagy és,hogy milyen nemű,így kicsit nehezebb ajánlani de megpróbálom.


Az előre leszögezném,hogy nem nagyon ismerek prózai darabokat,leginkább csak zenéseket.


A PÁL UTCAI FIÚK - Vígszínház

ÉLETREVALÓK ( ez mondjuk pont egy prózai darab ) - Játékszín

A PADLÁS ( ez kifejezetten egy olyan darab,amit szerintem akárhány évesen látsz,akkor is magával ragad ) - Vígszínház

RÓMEÓ ÉS JÚLIA - Operettszínház

SZÉPSÉG ÉS A SZÖRNYETEG - Operettszínház

2017. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat, és hogy leírtad a tapasztalataidat. :)
2017. szept. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!