Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hajnalkamagbol mennyit kell...

Hajnalkamagbol mennyit kell megenni hogy erzodjon a hatasa? Hanyingert hogy lehet csillapitani? Egy joint segit? Felerositi a mag erejet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 5. Es inkabb hagyd a fuvet.. Alapbol hallucinogen magok :D
2017. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tamas4567 válasza:
100%

Én elsőnek 75 szemet ettem meg kicsit olyan érzés mint ha füveztem volna, hő hullámok tárgyak torzulasa,


Következő alkalom 700 szemet ettem meg, ekkora jókedv, boldogság, eufória, meg nemereztem sem fűnel, sem mdma nál, hihetetlen az élmény, aki aztmondja ez hülyeség egyen meg 500 át és meglassa.


Nincs aza cannabis fajta ami ekkora nevető görcsös idézett volna elő nálam, Hollandiába az összes fájt kiprobaltam, csak ajánlani tudom!!!!

2018. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy a boltban kapható magok be vannak vegyszerezve a tartósítás miatt, ami mérgező. Ezért inkább érdemesebb elültetni a magokat a kertbe és az abból kikelő növény magjával próbálkozni. Mert az természetes és nincs vegyszerezve.
2019. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!